Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

Ne 9-21 Hod.

Badminton a stolní tenis na Třešňovce – reportáže z turnajů

Badmintonové mixy – 8. listopadu

V neděli 8. listopadu proběhl na Třešňovce turnaj mixů v badmintonu. Turnaje se zúčastnilo historické maximum účastníků – konkrétně 23 týmů. Všechny týmy byli rozděleny do 5 základních skupin, ze kterých postoupilo 16 nejlepších dvojic do vyřazovací fáze. I ti, co nepostoupili, však nekončili a hráli spodního pavouka. Turnaje na Třešňovce mají specialitu, že se hrají s úplnou dohrávkou, takže v závěrečných fázích turnaje si všichni zahrají. A protože úroveň jejich soupeřů vyřazovací pavouk srovnává, tak jsou v závěrečných kolech vidět vyrovnané zápasy ať už se hraje třeba o patnácté nebo o první místo. Přesto je třeba ocenit a pogratulovat nejlepším týmům:

  1. BadmintonHolics
  2. Sešlost
  3. Reichmannová + Nusko

Děkujeme a na viděnou při dalších badmintonových „sešlostech“ – jednotlivci – již v sobotu 28. listopadu a mixy v neděli 6. prosince tohoto roku.

FormatFactoryDSC_1473

 

 

 

 

Stolní tenis jednotlivci – 13. listopadu

Mnozí tvrdí, že pátek 13. nosí smůlu, ale my jsme se navzdory této pověře rozhodli uspořádat večerní turnaj ve stolním tenise. A turnaj to byl podařený, protože i tentokrát dorazilo mnoho soutěžících. Vzhledem k dopravní situaci někteří přijížděli už v průběhu turnaje, ale my jsme je zařadili a nakonec byla 19-členná konkurence. Podobný herní systém jako v badmintonu uplatňujeme i ve stolním tenise, takže se hrálo, hrálo a hrálo až do čtvrt na jedenáct. A komu pátek třináctého přinesl štěstí nebo byl nejlepší v turnaji?

  1. Filip Ryšavý
  2. Honza Fait
  3. Lukáš Šmíd

Nejlépe umístěným gratulujeme a těšíme se na viděnou v pátek 11. prosince

FormatFactoryDSC_1479

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

DĚTI

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

CURLING

19.5.
2018

Přijďte si vyzkoušet zahrát curling! ... více

FITNESS CENTRUM

1.6.
2018

Již brzy otevřeme!!! ... více

starší akce