Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

So-Ne 9-21 Hod.

Badminton a stolní tenis na Třešňovce – reportáže z turnajů

Badmintonové mixy – 8. listopadu

V neděli 8. listopadu proběhl na Třešňovce turnaj mixů v badmintonu. Turnaje se zúčastnilo historické maximum účastníků – konkrétně 23 týmů. Všechny týmy byli rozděleny do 5 základních skupin, ze kterých postoupilo 16 nejlepších dvojic do vyřazovací fáze. I ti, co nepostoupili, však nekončili a hráli spodního pavouka. Turnaje na Třešňovce mají specialitu, že se hrají s úplnou dohrávkou, takže v závěrečných fázích turnaje si všichni zahrají. A protože úroveň jejich soupeřů vyřazovací pavouk srovnává, tak jsou v závěrečných kolech vidět vyrovnané zápasy ať už se hraje třeba o patnácté nebo o první místo. Přesto je třeba ocenit a pogratulovat nejlepším týmům:

  1. BadmintonHolics
  2. Sešlost
  3. Reichmannová + Nusko

Děkujeme a na viděnou při dalších badmintonových „sešlostech“ – jednotlivci – již v sobotu 28. listopadu a mixy v neděli 6. prosince tohoto roku.

FormatFactoryDSC_1473

 

 

 

 

Stolní tenis jednotlivci – 13. listopadu

Mnozí tvrdí, že pátek 13. nosí smůlu, ale my jsme se navzdory této pověře rozhodli uspořádat večerní turnaj ve stolním tenise. A turnaj to byl podařený, protože i tentokrát dorazilo mnoho soutěžících. Vzhledem k dopravní situaci někteří přijížděli už v průběhu turnaje, ale my jsme je zařadili a nakonec byla 19-členná konkurence. Podobný herní systém jako v badmintonu uplatňujeme i ve stolním tenise, takže se hrálo, hrálo a hrálo až do čtvrt na jedenáct. A komu pátek třináctého přinesl štěstí nebo byl nejlepší v turnaji?

  1. Filip Ryšavý
  2. Honza Fait
  3. Lukáš Šmíd

Nejlépe umístěným gratulujeme a těšíme se na viděnou v pátek 11. prosince

FormatFactoryDSC_1479

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

Skupinové lekce

20.9.
2018

Naučím vás originál karibské tance! ... více

Curling

28.10.
2018

Přijďte si zahrát o víkendu turnaj neregistrovaných hráčů. ... více

Děti

13.8.
2018

První pololetí kroužků a oddílů na Třešňovce! ... více

starší akce