Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

So-Ne 9-21 Hod.

Břišní pekáč – Tom Gadireddi

KDY: dle rozvrhu lekcí zde.

POPIS A CÍL CVIČENÍ

Břišní pekáč je účinné cvičení, při němž posílíte a vhodně zformujete problémové břišní partie pomocí váhy vlastního těla. Lekce je částečně zaměřená také na intenzivní spalování podkožního tuku a na získání fyzické kondice. Je určena pro začátečníky i pokročilé.

LEKTOR

Tom Gadireddi působí delší dobu jako fitness trenér a lektor skupinových cvičení. Tom vystudoval VŠTVS Palestra – titul Bc. obor Sportovní a kondiční specialista, nyní studuje Mgr. obor. Mezi jeho další kvalifikace patří osvědčení: Cvičitel zdravotní tělesné výchovy, Trenérská škola Active Wellness –  Instruktor Fitness, 3D Fitness – certifikát pro TRX – skupinové cvičení (GSTC), 3D Fitness – certifikát pro FTS – funkční kruhové tréninky na multifunkční konstrukci a Pavel Švejcar (Intact)   – Moderní fyziotrénink.

Tom se specializuje na funkční kruhové tréninky s vlastní vahou těla i s cvičebními pomůcky typu TRX, BOSU, KETTELBELLY, kondiční cvičení pro rozvoj síly a vytrvalosti, zdravotní a rehabilitační cvičení, kompenzační cvičení pro odstraňování dysbalancí pohybového a kondiční přípravou pro zimní sporty.

Motto: „Když nemůžeš, přidej!“

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 100Kč. Permanentka, která opravňuje k 10 vstupům na skupinové lekce, stojí 900Kč. Přihlašování je možné e-mailem na recepce@centrumtresnovka.cz, telefonicky na 602 122 355, nebo přes online registrace.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

Sport

11.11.
2018

Přijďte si zasportovat! ... více

Curling

28.10.
2018

Přijďte si zahrát o víkendu turnaj neregistrovaných hráčů. ... více

Děti

13.8.
2018

První pololetí kroužků a oddílů na Třešňovce! ... více

starší akce