Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

Ne 9-21 Hod.

Komerční akce
Online rezervace

Cvičení pro ženy – Lenka Vasilevová

KDY: dle rozvrhu lekcí zde.

POPIS A CÍL CVIČENÍ

Cvičení pro ženy bude probíhat formou kombinované hodiny, na začátku rozehřátí a rozcvičení, poté posilovací cvičení, s náčiním i bez náčiní dle Vaší úrovně, posilování a strečink problémových partií, nácvik správného provedení a vysvětlení principů správného cvičení, na závěr celkový strečink a kompenzace.

Cvičení bude vést k doposilování oslabených a strečinku zkrácených svalových partií, celkové kompenzaci, zlepšení kondice, koordinace, vytrvalosti, flexibility, funkční síly, zpevnění těla a k dalším benefitům. Zlepšení těchto schopností v neposlední řadě slouží k prevenci úrazů a k vyrovnání svalových dysbalancí a dysfunkcí, které často zapříčiňují bolest.

LEKTORKA

Lenka Vasilevová se již od 6 let se věnuje vrcholové sportovní gymnastice v pražském oddíle Sokol Kampa Praha, dosud se pravidelně účastní MČR a extraligových soutěží. Je trenérka a rozhodčí sportovní gymnastiky, pomáhá s přípravou malých gymnastek, vyučuje na VŠ Palestra a dále individuálně vede vlastní mladší i dospělé svěřence. Mimo gymnastického zaměření je Lenka instruktorka kruhových funkčních tréninků a závěsných systémů a sportovní masérka.

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 100Kč. Permanentka, která opravňuje k 10 vstupům na skupinové lekce, stojí 900Kč. Přihlašování je možné e-mailem na recepce@centrumtresnovka.cz, telefonicky na 602 122 355, nebo přes online registrace.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

Curling

24.2.
2018

BADMINTON

23.12.
2017

Přijďte si zasportovat! ... více

RŮZNÉ

24.12.
2017

Darujte radost z pohybu svým blízkým :-) ... více

starší akce