Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

Ne 9-21 Hod.

Cvičení pro ženy – Lenka Vasilevová

KDY: dle rozvrhu lekcí zde.

POPIS A CÍL CVIČENÍ

Cvičení pro ženy bude probíhat formou kombinované hodiny, na začátku rozehřátí a rozcvičení, poté posilovací cvičení, s náčiním i bez náčiní dle Vaší úrovně, posilování a strečink problémových partií, nácvik správného provedení a vysvětlení principů správného cvičení, na závěr celkový strečink a kompenzace.

Cvičení bude vést k doposilování oslabených a strečinku zkrácených svalových partií, celkové kompenzaci, zlepšení kondice, koordinace, vytrvalosti, flexibility, funkční síly, zpevnění těla a k dalším benefitům. Zlepšení těchto schopností v neposlední řadě slouží k prevenci úrazů a k vyrovnání svalových dysbalancí a dysfunkcí, které často zapříčiňují bolest.

LEKTORKA

Lenka Vasilevová se již od 6 let se věnuje vrcholové sportovní gymnastice v pražském oddíle Sokol Kampa Praha, dosud se pravidelně účastní MČR a extraligových soutěží. Je trenérka a rozhodčí sportovní gymnastiky, pomáhá s přípravou malých gymnastek, vyučuje na VŠ Palestra a dále individuálně vede vlastní mladší i dospělé svěřence. Mimo gymnastického zaměření je Lenka instruktorka kruhových funkčních tréninků a závěsných systémů a sportovní masérka.

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 100Kč. Permanentka, která opravňuje k 10 vstupům na skupinové lekce, stojí 900Kč. Přihlašování je možné e-mailem na recepce@centrumtresnovka.cz, telefonicky na 602 122 355, nebo přes online registrace.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

DĚTI

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

CURLING

19.5.
2018

Přijďte si vyzkoušet zahrát curling! ... více

FITNESS CENTRUM

1.6.
2018

Již brzy otevřeme!!! ... více

starší akce