Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

So-Ne 9-21 Hod.

24.12.
2017

Dárkový poukaz na sportovní aktivity v Centru Třešňovka

Chcete obdarovat svého blízkého a zároveň udělat něco pro jeho zdraví? Obdarujte ho dárkovým poukazem na sportování služby v Centru Třešňovka.

Pokud si nejste jistí, jaký sport nebo aktivitu vybrat, můžete využít naše univerzální dárkové poukazy, kdy si obdarovaný vybere sportovní aktivitu sám. Univerzální dárkový poukaz stačí nabít vložením určité částky v podobě depozitu a obdarovaný jej pak bude moci využít na jakékoliv sportovní služby dle vlastního výběru.

V případě, že chcete svého blízkého poslat přímo na nějaký konkrétní sport, můžete výběr specifikovat tím, že věnujete dárkovou poukázku na určitý typ aktivit (permanentka, členství do fitness, curling atd.)

CT_darkovy_poukaz_s_kartou-page-001

Darujte radost z pohybu svým blízkým díky univerzálním dárkovým poukazům.

 

Dárkový poukaz na určitou částku (Depozit)

Tento dárkový poukaz je ideální pro ty z Vás, kteří víte, že Vaši blízcí touží po sportu, ale sami si nevíte rady a nechcete šlápnout vedle. Vámi zvolená částka bude vložena jako depozit a obdarovaný si bude moci sám rozhodnout za jaké sporty (služby) částku vyčerpá.

Výběr aktivit je široký:
Badminton, Curling, Fitness, Skupinové lekce, Squash, Stolní tenis, Golf atd.

Dárkový poukaz je určený k úhradě na sportovní služby v Centru Třešňovka. Karta je podle vašeho přání přiřazena buď rovnou obdarovanému, nebo lze vše udělat tak aby nic nemohl tušit.

Dárkový poukaz na určitou službu
(Permanentka, členství ve Fitness nebo hodina curlingu pro veřejnost)

Tento typ poukazu je vhodný, pokud víte, co obdarovaný chce. Můžete například zakoupit oblíbenou permanentku na skupinové lekce nebo členství do našeho Fitness centra.

Další oblíbenou variantou je Curling, ať už jako pro jednotlivce (na lekce pro veřejnost) nebo rovnou rezervace celé curlingové dráhy pro skupinu přátel.

Dárkový poukaz lze vhodně využít i jako vánoční, narozeninový a jiný dárek pro Vaše blízké, kteří mají blízko ke sportu, nebo také pro Vaše obchodní partnery jako poděkování za jejich spolupráci, případně pro své zaměstnance jako odměnu a poděkování za dobře odvedenou práci. Neví Váš šéf, že takové poukazy máme? Poraďte mu a už si vybírejte, jaké služby u nás za svou odměnu využijete Vy.

Platnost všech poukazů je vždy jeden rok od data zakoupení.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

Skupinové lekce

20.9.
2018

Naučím vás originál karibské tance! ... více

Curling

28.10.
2018

Přijďte si zahrát o víkendu turnaj neregistrovaných hráčů. ... více

Děti

13.8.
2018

První pololetí kroužků a oddílů na Třešňovce! ... více

starší akce