Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

So-Ne 9-21 Hod.

Centrum Třešňovka > Dětská Jóga

Dětská Jóga

INSTRUKTOR

Eva Moudrá

CENA

1800 Kč za 2. pololetí

*Kroužek bude otevřen při minimálním počtu 6 přihlášených dětí na hodině

Předběžnou přihlášku je možné vyplnit zde

KDY

Středa: 16:00 – 17:00(8-12 let) a 17:00  – 18:00 (4-7 let) (konferenční místnost)

KAPACITA

12 dětí na jedné hodině

POPIS

Hodiny jógy s dětmi se nevedou stejně jako ty dospělácké. Jóga je musí bavit, aby každý nový poznatek přijaly a pochopily.  Pokud začnou děti se cvičením jógy v raném věku, vytvoří si dobrý pohybový základ do budoucího života. Děti se učí rychleji než dospělí, díky svému smyslu pro rovnováhu a flexibilitu se mnohdy naučí ásany snáze než dospělí. Jednotlivá cvičení jsou přizpůsobená věku dítěte. Při cvičení jógy s dětmi se nepodporuje soutěživost, každý cvičí podle svých možností a každý si zaslouží pochvalu a ocenění.

Lekce jógy jsou zaměřeny na procvičení celého těla. Pro děti, které se věnují některému sportu, je jóga dobrou pohybovou průpravou a doplňkem. Učí je uvolnění a soustředění, které mohou využívat při soutěžích a závodech. Cvičení jógy u dětí výrazně ovlivňuje duševní rovnováhu, rozvíjí koncentraci, zvyšuje efektivitu učení. Napomáhá při nápravě vadného držení těla, procvičují se nejenom svaly, ale zlepšuje se také stav páteře, kloubů, příznivé účinky má také na funkce tělesných orgánů.

Dětská jóga dává dětem hlavně pocit svobody a uvědomění si vlastního těla, umožňuje jim zapojit se do kolektivu.

Cvičení pro mladší děti se provádí hravou formou s využitím přirovnání, různých povídek, pohádek, písniček, starší děti se učí základní jógové sestavy a rozvíjí se koncentrace, relaxace.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

TÁBORY

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

DĚTSKÝ DEN

1.6.
2018

Otevíráme Jump Park! ... více

JUMP PARK

1.6.
2018

Již brzy otevřeme!!! ... více

starší akce