Online rezervace
16.12.
2013

I v třetím adventním víkendu se na Třešňovce soutěžilo

Jak napovídá titulek, tak i v sobotu 12.  prosince proběhl v centru Třešňovka sportovní turnaj pro veřejnost. Tentokrát se hrály tradiční badmintonové singly. Tím, že se jednalo o dobu předvánoční, tak se projevilo na účasti. Ale domníváme se, že většina účastníků byla na nákupech spíš než by lyžovali, protože sníh rozhodně nikde nebyl. Bylo to poprvé, kdy jsme se pokusili otevřít tři kategorie – Muži ELITE, Ženy a Muži AMATÉR, ale nakonec to skončilo, že badmintonově slabší muži se s ženami spojili, a vytvořili společnou kategorii, ale nebojte i v lednu opět zkusíme otevřít všechny tři kategorie. No a jak to vlastně probíhalo? Osm účastníků Muži ELITE (včetně jedné divky) se sešlo už v 11 hodin a turnaj si odehráli. Zahrál si každý s každým a čtyři nejlepší postoupili do semifinále hrané křížem. Nejlepší trojice byla:

1. David Novák
  2. Runar Hauffen
  3. Katka Hončová

Ve spojené kategorii Ženy a Muži AMATÉR startovalo celkem sedm účastníků a také si dobře zahráli. Systém měli obdobný jako předchozí kategorie – tzn. základní skupina, ze které čtyři nejlepší postoupili do semifinále. Nutno podotknout, že době, kdy se na stupně vítězů v této kategorii dostávali jen muži, již odzvonilo a na prvních třech místech skončily právě ženy:

1. Zuzka Ochodnická
  2. Lenka Vránová
  3. Martina Gottwaldová

Nejlepším gratulujeme a těšíme se na další badmintonová klání v roce 2016!!! Pravděpodobné termíny turnajů, které si pro jistotu dejte do kalendářů jsou neděle 24. ledna – singly a neděle 31. ledna – mixy. Na viděnou se těší organizátor turnajů Jirka Kotáb