Facebook
Instagram

Po-Pá 15-21 Hod.

So-zavřeno Ne 15-21 Hod.

Centrum Třešňovka > Jakub Zvelebil

Jakub Zvelebil

O mně

Od mala se věnuji bojovým sportům, jejichž studium vyvrcholilo roku 2012, kdy jsem dosáhl mistrovského stupně v olympijském sportu Taekwondo WTF. Nyní se již několik let věnuji kondičnímu posilování a svým klientům.

Ve svém vzdělávání a práci jdu neustále kupředu, a to se projevuje na neustálém zvyšování úrovně mých lekcí, které se těší vysoké popularitě a návštěvnosti. Svým klientům pomáhám dosahovat jejich cílů, formovat a napřimovat jejich těla. Pomůžu Vám zhubnout tuk či nabrat svaly stejně dobře, jako Vám pomůžu od bolesti zad. Jsem komplexní trenér a neustále aplikuji nejnovější poznatky z oblasti nauky o pohybu do své práce. Mým osobním cílem je zažehnout ve svých klientech plamen radosti ze cvičení a pohybu. Kromě fyzického tempa Vás celou lekci udržím na vlně pozitivní nálady. Na mých lekcích není nikdy nuda a cvičení se mnou si budete užívat od začátku až do konce. Přijďte se přesvědčit, že funkční cvičení může být i legrace.

V Centru Třešňovka vede

Kruhový trénink

Kruhový trénink Body Fuse

Certifikace a vzdělání

  • certifikovaný Instruktor fitness (akreditovaného MŠMT)
  • pohybový specialista IQ Pohyb Academy
  • osvědčení „PROFESIONAL“ pro vedení funkčních tréninků (BOSU, TRX, gymnastické míče, kettlebelly, apod.)

Kurzy

Zdravá či bolavá záda, Lordotické a kyfotické křivky páteře, Stabilizace kloubů a centrace končetin, Diagnostika, Funkční strečink, Cvičení core, Svalové řetězce

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

TÁBORY

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

Beach volejbal

4.6.
2018

Zlepšete se v hraní Beache na pravidelných kempech. ... více

Otevírací doba

13.8.
2018

První pololetí kroužků a oddílů na Třešňovce! ... více

starší akce