Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

So-Ne 9-21 Hod.

Centrum Třešňovka > Jakub Zvelebil

Jakub Zvelebil

O mně

Od mala se věnuji bojovým sportům, jejichž studium vyvrcholilo roku 2012, kdy jsem dosáhl mistrovského stupně v olympijském sportu Taekwondo WTF. Nyní se již několik let věnuji kondičnímu posilování a svým klientům.

Ve svém vzdělávání a práci jdu neustále kupředu, a to se projevuje na neustálém zvyšování úrovně mých lekcí, které se těší vysoké popularitě a návštěvnosti. Svým klientům pomáhám dosahovat jejich cílů, formovat a napřimovat jejich těla. Pomůžu Vám zhubnout tuk či nabrat svaly stejně dobře, jako Vám pomůžu od bolesti zad. Jsem komplexní trenér a neustále aplikuji nejnovější poznatky z oblasti nauky o pohybu do své práce. Mým osobním cílem je zažehnout ve svých klientech plamen radosti ze cvičení a pohybu. Kromě fyzického tempa Vás celou lekci udržím na vlně pozitivní nálady. Na mých lekcích není nikdy nuda a cvičení se mnou si budete užívat od začátku až do konce. Přijďte se přesvědčit, že funkční cvičení může být i legrace.

V Centru Třešňovka vede

Kruhový trénink

Certifikace a vzdělání

  • certifikovaný Instruktor fitness (akreditovaného MŠMT)
  • pohybový specialista IQ Pohyb Academy
  • osvědčení „PROFESIONAL“ pro vedení funkčních tréninků (BOSU, TRX, gymnastické míče, kettlebelly, apod.)

Kurzy

Zdravá či bolavá záda, Lordotické a kyfotické křivky páteře, Stabilizace kloubů a centrace končetin, Diagnostika, Funkční strečink, Cvičení core, Svalové řetězce

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

Sport

9.10.
2018

Přijďte si zacvičit! První lekce je ZDARMA. ... více

Curling

18.11.
2018

Přijďte si zahrát o víkendu turnaj neregistrovaných hráčů. ... více

Děti

13.8.
2018

První pololetí kroužků a oddílů na Třešňovce! ... více

starší akce