Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

Ne 9-21 Hod.

Komerční akce
Online rezervace

Kruhový trénink – Tom Gadireddi

KDY: dle rozvrhu lekcí zde.

POPIS A CÍL CVIČENÍ

Při kruhovém tréninku zažijete kondiční a fyzicky náročné posilování. Prováděním samostatných cviků v určitém časovém intervalu a střídáním se na jednotlivých stanovištích v kruhu posílíte celé tělo. Při každém cviku budete využívat různé náčiní, mimo jiné činky, balony, medicinbaly, závěsný systém, kettlebelly a další. Je to ideální cvičení pro ty z Vás, kteří chcete zvyšovat svoji fyzickou kondici!

LEKTOR

Tom Gadireddi působí delší dobu jako fitness trenér a lektor skupinových cvičení. Tom vystudoval VŠTVS Palestra – titul Bc. obor Sportovní a kondiční specialista, nyní studuje Mgr. obor. Mezi jeho další kvalifikace patří osvědčení: Cvičitel zdravotní tělesné výchovy, Trenérská škola Active Wellness –  Instruktor Fitness, 3D Fitness – certifikát pro TRX – skupinové cvičení (GSTC), 3D Fitness – certifikát pro FTS – funkční kruhové tréninky na multifunkční konstrukci a Pavel Švejcar (Intact)   – Moderní fyziotrénink.

Tom se specializuje na funkční kruhové tréninky s vlastní vahou těla i s cvičebními pomůcky typu TRX, BOSU, KETTELBELLY, kondiční cvičení pro rozvoj síly a vytrvalosti, zdravotní a rehabilitační cvičení, kompenzační cvičení pro odstraňování dysbalancí pohybového a kondiční přípravou pro zimní sporty.

Motto: „Když nemůžeš, přidej!“

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 100Kč. Permanentka, která opravňuje k 10 vstupům na skupinové lekce, stojí 900Kč. Přihlašování je možné e-mailem na recepce@centrumtresnovka.cz, telefonicky na 602 122 355, nebo přes online registrace.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

Curling

24.2.
2018

BADMINTON

23.12.
2017

Přijďte si zasportovat! ... více

RŮZNÉ

24.12.
2017

Darujte radost z pohybu svým blízkým :-) ... více

starší akce