Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

So-Ne 9-21 Hod.

Kruhový trénink – Tom Gadireddi

KDY: dle rozvrhu lekcí zde.

POPIS A CÍL CVIČENÍ

Při kruhovém tréninku zažijete kondiční a fyzicky náročné posilování. Prováděním samostatných cviků v určitém časovém intervalu a střídáním se na jednotlivých stanovištích v kruhu posílíte celé tělo. Při každém cviku budete využívat různé náčiní, mimo jiné činky, balony, medicinbaly, závěsný systém, kettlebelly a další. Je to ideální cvičení pro ty z Vás, kteří chcete zvyšovat svoji fyzickou kondici!

LEKTOR

Tom Gadireddi působí delší dobu jako fitness trenér a lektor skupinových cvičení. Tom vystudoval VŠTVS Palestra – titul Bc. obor Sportovní a kondiční specialista, nyní studuje Mgr. obor. Mezi jeho další kvalifikace patří osvědčení: Cvičitel zdravotní tělesné výchovy, Trenérská škola Active Wellness –  Instruktor Fitness, 3D Fitness – certifikát pro TRX – skupinové cvičení (GSTC), 3D Fitness – certifikát pro FTS – funkční kruhové tréninky na multifunkční konstrukci a Pavel Švejcar (Intact)   – Moderní fyziotrénink.

Tom se specializuje na funkční kruhové tréninky s vlastní vahou těla i s cvičebními pomůcky typu TRX, BOSU, KETTELBELLY, kondiční cvičení pro rozvoj síly a vytrvalosti, zdravotní a rehabilitační cvičení, kompenzační cvičení pro odstraňování dysbalancí pohybového a kondiční přípravou pro zimní sporty.

Motto: „Když nemůžeš, přidej!“

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 100Kč. Permanentka, která opravňuje k 10 vstupům na skupinové lekce, stojí 900Kč. Přihlašování je možné e-mailem na recepce@centrumtresnovka.cz, telefonicky na 602 122 355, nebo přes online registrace.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

TÁBORY

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

DĚTSKÝ DEN

1.6.
2018

Otevíráme Jump Park! ... více

JUMP PARK

1.6.
2018

Již brzy otevřeme!!! ... více

starší akce