Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

Ne 9-21 Hod.

Komerční akce
Online rezervace
4.11.
2015

Reportáž z badmintonového turnaje jednotlivců

V sobotu 31. října proběhl v Centru Třešňovka turnaj jednotlivců v badmintonu pro rekreační hráče. Všichni zmiňovaní odehráli minimálně pět zápasů a někteří dokonce, prosili a těšili se na to, kdy jim řekneme, že to byl jejich poslední zápas a mohou se jít zaslouženě osprchovat. Během turnaje si účastníci mohli zdarma otestovat závodní rakety populární badmintonové značky VICTOR.

V kategorii Muži Elite soutěžilo sedm účastníků. Všichni odehráli 6 zápasů v základní skupině a čtyři nejlepší postoupili do semifinále. Nakonec si v této kategorii nejlépe si vedli vítěz Runar Hauffen, finalista Tomáš Tvaroh a pomyslně bronzový Jirka Kotáb.

Ve smíšené kategorii Ženy + Muži Amateur se nakonec prezentovalo 25 účastníků, kteří byli rozděleni ve čtyřech skupinách, ve kterých absolvovali pět až šest zápasů systémem každý s každým a poté následovali boje o celkové pořadí. V kategorii zvítězil Richie Timoth, na druhé místo z minulého třetího místa si polepšil Robert Juračka a bronz získal Arun Ashokan. Nejlepší tři ženy – Anna Koubková, Zuzana Ochodnická a Klára Hausmannová. Gratulujeme nejlepším a u singlů se opět budeme těšit 28. listopadu v Centru Třešňovka na viděnou!

 

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

Curling

24.2.
2018

BADMINTON

23.12.
2017

Přijďte si zasportovat! ... více

RŮZNÉ

24.12.
2017

Darujte radost z pohybu svým blízkým :-) ... více

starší akce