Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

So-Ne 9-21 Hod.

4.11.
2015

Reportáž z badmintonového turnaje jednotlivců

V sobotu 31. října proběhl v Centru Třešňovka turnaj jednotlivců v badmintonu pro rekreační hráče. Všichni zmiňovaní odehráli minimálně pět zápasů a někteří dokonce, prosili a těšili se na to, kdy jim řekneme, že to byl jejich poslední zápas a mohou se jít zaslouženě osprchovat. Během turnaje si účastníci mohli zdarma otestovat závodní rakety populární badmintonové značky VICTOR.

V kategorii Muži Elite soutěžilo sedm účastníků. Všichni odehráli 6 zápasů v základní skupině a čtyři nejlepší postoupili do semifinále. Nakonec si v této kategorii nejlépe si vedli vítěz Runar Hauffen, finalista Tomáš Tvaroh a pomyslně bronzový Jirka Kotáb.

Ve smíšené kategorii Ženy + Muži Amateur se nakonec prezentovalo 25 účastníků, kteří byli rozděleni ve čtyřech skupinách, ve kterých absolvovali pět až šest zápasů systémem každý s každým a poté následovali boje o celkové pořadí. V kategorii zvítězil Richie Timoth, na druhé místo z minulého třetího místa si polepšil Robert Juračka a bronz získal Arun Ashokan. Nejlepší tři ženy – Anna Koubková, Zuzana Ochodnická a Klára Hausmannová. Gratulujeme nejlepším a u singlů se opět budeme těšit 28. listopadu v Centru Třešňovka na viděnou!

 

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

TÁBORY

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

DĚTSKÝ DEN

1.6.
2018

Otevíráme Jump Park! ... více

JUMP PARK

1.6.
2018

Již brzy otevřeme!!! ... více

starší akce