Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

Ne 9-21 Hod.

Komerční akce
Online rezervace

Reportáž z turnajů ve stolním tenise a badmintonových mixů

Stolní tenis v pátek 11. 3. večer

Deset stolních tenistů se sešlo na turnaji pro jednotlivce v tradičním turnajovém termínu tedy v pátek v 18 hodin. Po základních skupinách absolvovali účastníci play-off o konečné umístění. Turnaj absolvovala statečně a zároveň nejlepší ženou se stala Olga Nitschelová, za to ji patří uznání. A v celkovém umístění byla nejlepší trojice turnaje 1. Viktor Černý 2. Jakub Ševčík a 3. Karel Vlček. Těmto stolním tenistům naopak patří gratulace a těšíme se na další turnaj, který u nás ve sportovním centru proběhne v pátek 1. 4. a pozor není to Apríl 😀

Stolní tenis_Praha_Centrum Třešňovka_turnajBadmintonové mixy v neděli 13. 3. odpoledne

Každý měsíc patří jedno nedělní odpoledne soutěžícím v nejrychlejším raketovém sportu badmintonu a to v kategorii smíšených dvojic. Účast na turnajích tak nějak kolísá. Tuto březnovou neděli se však vyšplhala účast na číslo 18 smíšených párů. A celkem tedy vysoký počet dvojic se ucházel o celkové vítězství. Proto, aby některé dvojice zdárně dokončili celý turnaj, museli absolvovat sedm utkání na 2 vítězné sety do 15 bodů a to prověřilo i fyzické schopnosti těchto párů. V nabité konkurenci ostřílených účastníků, kteří přijeli i z Pardubic a hostů ze Slovenska, se nejlépe dařilo trojici:

  1. Pepa Pánek + Monča Volfová
  2. Roman Moravec + Petra Stoklasová
  3. Vláďa Horák + Petra Starcová

Badminton_Praha_Centrum Třešňovka_brezen_mixy

Gratulujeme a těšíme se na viděnou při dalších badmintonových kláních v našem sportovním centru. Singly proběhnou v sobotu 2. dubna a badmintonové mixy v neděli 10. dubna od 14 hodin.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

DĚTI

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

CURLING

19.5.
2018

Přijďte si vyzkoušet zahrát curling! ... více

FITNESS CENTRUM

1.6.
2018

Již brzy otevřeme!!! ... více

starší akce