Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

Ne 9-21 Hod.

Komerční akce
Online rezervace

Reportáž z turnajů ve stolním tenise a badmintonových mixů

Stolní tenis v pátek 11. 3. večer

Deset stolních tenistů se sešlo na turnaji pro jednotlivce v tradičním turnajovém termínu tedy v pátek v 18 hodin. Po základních skupinách absolvovali účastníci play-off o konečné umístění. Turnaj absolvovala statečně a zároveň nejlepší ženou se stala Olga Nitschelová, za to ji patří uznání. A v celkovém umístění byla nejlepší trojice turnaje 1. Viktor Černý 2. Jakub Ševčík a 3. Karel Vlček. Těmto stolním tenistům naopak patří gratulace a těšíme se na další turnaj, který u nás ve sportovním centru proběhne v pátek 1. 4. a pozor není to Apríl 😀

Stolní tenis_Praha_Centrum Třešňovka_turnajBadmintonové mixy v neděli 13. 3. odpoledne

Každý měsíc patří jedno nedělní odpoledne soutěžícím v nejrychlejším raketovém sportu badmintonu a to v kategorii smíšených dvojic. Účast na turnajích tak nějak kolísá. Tuto březnovou neděli se však vyšplhala účast na číslo 18 smíšených párů. A celkem tedy vysoký počet dvojic se ucházel o celkové vítězství. Proto, aby některé dvojice zdárně dokončili celý turnaj, museli absolvovat sedm utkání na 2 vítězné sety do 15 bodů a to prověřilo i fyzické schopnosti těchto párů. V nabité konkurenci ostřílených účastníků, kteří přijeli i z Pardubic a hostů ze Slovenska, se nejlépe dařilo trojici:

  1. Pepa Pánek + Monča Volfová
  2. Roman Moravec + Petra Stoklasová
  3. Vláďa Horák + Petra Starcová

Badminton_Praha_Centrum Třešňovka_brezen_mixy

Gratulujeme a těšíme se na viděnou při dalších badmintonových kláních v našem sportovním centru. Singly proběhnou v sobotu 2. dubna a badmintonové mixy v neděli 10. dubna od 14 hodin.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

Curling

24.2.
2018

BADMINTON

23.12.
2017

Přijďte si zasportovat! ... více

RŮZNÉ

24.12.
2017

Darujte radost z pohybu svým blízkým :-) ... více

starší akce