Ne 9-21 Hod.

Komerční akce
Online rezervace

Soutěžní víkend na Třešňovce se opět vydařil!

Už v pátek večer začal soutěžní víkend v Centru Třešňovka turnajem jednotlivců ve stolním tenise. Prezentovalo se 14 soutěžících a tentokrát jsme nemuseli udělovat cenu pro nejlepší ženu, jelikož všichni zúčastnění byli muži. Je to trošku lákadlo a výzva na příští turnaj. Vážené dámy někdy stačí přijít a máte cenu. Co se týká turnaje samotného, tak se bojovalo ve třech základních skupinách a z těch 8 nejlepších postupovalo do horního pavouka.

V horním pavouku se nejvíce dařilo pódiové trojici:

1. Martin Šoltés
  2. Karel Vlček st.
  3. Michal Kelíšek

FormatFactoryDSC_0022 FormatFactoryDSC_0024

V sobotu pokračovalo soutěžení historicky prvním turnajem curlingu pro veřejnost. Zahajovacího turnaje se zúčastnilo plná kapacita 8 čtyřčlenných týmů. Sobotní turnaj začal v devět hodin ráno a těsně po deváté hodině večer se vyhlašovaly výsledky turnaje. Ale bylo vidět, že se všichni účastníci během dne skvěle bavili a užili si soutěžení. Všichni se od rána pod vedením kvalifikovaných instruktorů neustále zlepšovali – ráno se někteří teprve seznamovali s pravidly, ale ve finálových bojích byl vidět curling plný hezkých bodů a taktik, které jsou vidět i v pravém soutěžním curlingu.

Nejlepší 3 týmy ze sobotního turnaje:

1. Tým Šavle
  2. Tým Kotlík
  3. Tým Kladno

FormatFactory12605437_1693416490874687_9089657272436522275_o

FormatFactoryDSC_1782 FormatFactoryDSC_1862

V neděli si v našem centru vybral každý. Již od rána probíhal druhý turnaj curlingu pro veřejnost – tentokrát byla účast skromnější. 3 týmy si to rozdali o vítězství. Nicméně všichni si zahráli 4 zápasy, a o co byl turnaj skromnější na týmy, o to byly vyrovnanější výsledky mezi týmy. O vítězi celého turnaje rozhodoval poslední kameny v posledním endu. Z vítězství se nakonec radoval tým Šišky.

Ten samý den soutěžili rekreační badmintonisti v singlech, které se konají každý měsíc. Tentokrát byly otevřeny všechny tři kategorie – muži elite, muži amatér i ženy a celkem si turnaje 26 účastníků.

FormatFactoryDSC_0030

Jako poslední vyvrcholil turnaj na golfových simulátorech. Premiérový turnaj této sezony absolvovala šestka statečných. Ti se prali s nástrahami těžkého golfového hřiště Spanish Bay Golf Links. Golf je sport ve kterém díky srovnávání handicapu mohou soupeřit všichni a první trojice měla nakonec velmi vyrovnané výsledky:

1. Karel Dočekal – 78 ran (po odečtu HCP) – je na fotce společně se svým flightem
  2. Michal Kelíšek – 79 ran
  3. Jiří Kozumplík – 79 ran

FormatFactoryDSC_0033

Všem oceněným nezbývá než gratulovat, nicméně my jsme rádi, že i Ti co zrovna nevítězili, tak si soutěžní víkend na Třešňovce užili a dobře si zahráli v nabídce čtyř sportů. Vy, co jste nepřišli nebo ještě váháte se příště zúčastnit, tak nebojte – není nic jednoduššího než se přihlásit, přijít a užít si turnaje, kde si dobře zahrajete!!! V lednu můžete stihnout ještě nedělní badmintonové mixy (31. 1.) a v únoru opět budou pokračovat badmintonové singly a turnaj na golfových simulátorech 14. 2., stolní tenis jednotlivci 19. 2., curlingový turnaj pro veřejnost a badmintonové mixy 21. 2.