Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

So-Ne 9-21 Hod.

Soutěžní víkend na Třešňovce se opět vydařil!

Už v pátek večer začal soutěžní víkend v Centru Třešňovka turnajem jednotlivců ve stolním tenise. Prezentovalo se 14 soutěžících a tentokrát jsme nemuseli udělovat cenu pro nejlepší ženu, jelikož všichni zúčastnění byli muži. Je to trošku lákadlo a výzva na příští turnaj. Vážené dámy někdy stačí přijít a máte cenu. Co se týká turnaje samotného, tak se bojovalo ve třech základních skupinách a z těch 8 nejlepších postupovalo do horního pavouka.

V horním pavouku se nejvíce dařilo pódiové trojici:

 1. Martin Šoltés
 2. Karel Vlček st.
 3. Michal Kelíšek

FormatFactoryDSC_0022 FormatFactoryDSC_0024

V sobotu pokračovalo soutěžení historicky prvním turnajem curlingu pro veřejnost. Zahajovacího turnaje se zúčastnilo plná kapacita 8 čtyřčlenných týmů. Sobotní turnaj začal v devět hodin ráno a těsně po deváté hodině večer se vyhlašovaly výsledky turnaje. Ale bylo vidět, že se všichni účastníci během dne skvěle bavili a užili si soutěžení. Všichni se od rána pod vedením kvalifikovaných instruktorů neustále zlepšovali – ráno se někteří teprve seznamovali s pravidly, ale ve finálových bojích byl vidět curling plný hezkých bodů a taktik, které jsou vidět i v pravém soutěžním curlingu.

Nejlepší 3 týmy ze sobotního turnaje:

 1. Tým Šavle
 2. Tým Kotlík
 3. Tým Kladno

FormatFactory12605437_1693416490874687_9089657272436522275_o

FormatFactoryDSC_1782 FormatFactoryDSC_1862

V neděli si v našem centru vybral každý. Již od rána probíhal druhý turnaj curlingu pro veřejnost – tentokrát byla účast skromnější. 3 týmy si to rozdali o vítězství. Nicméně všichni si zahráli 4 zápasy, a o co byl turnaj skromnější na týmy, o to byly vyrovnanější výsledky mezi týmy. O vítězi celého turnaje rozhodoval poslední kameny v posledním endu. Z vítězství se nakonec radoval tým Šišky.

Ten samý den soutěžili rekreační badmintonisti v singlech, které se konají každý měsíc. Tentokrát byly otevřeny všechny tři kategorie – muži elite, muži amatér i ženy a celkem si turnaje 26 účastníků.

V kategorii muži elite se nejlépe umístili:

 1. Jirka Kotáb
 2. Pavel Kopecký
 3. Tomáš Hašek

FormatFactoryDSC_0029

V kategorii muži amatér se zadařilo nejlepší trojici:

 1. Pavel Čech
 2. Ota Klíma
 3. Honza Honek

V kategorii ženy si nejlépe vedly:

 1. Štěpánka Romanová
 2. Pavla Sálová
 3. Lenka Peterová

FormatFactoryDSC_0030

Jako poslední vyvrcholil turnaj na golfových simulátorech. Premiérový turnaj této sezony absolvovala šestka statečných. Ti se prali s nástrahami těžkého golfového hřiště Spanish Bay Golf Links. Golf je sport ve kterém díky srovnávání handicapu mohou soupeřit všichni a první trojice měla nakonec velmi vyrovnané výsledky:

 1. Karel Dočekal – 78 ran (po odečtu HCP) – je na fotce společně se svým flightem
 2. Michal Kelíšek – 79 ran
 3. Jiří Kozumplík – 79 ran

FormatFactoryDSC_0033

 

Všem oceněným nezbývá než gratulovat, nicméně my jsme rádi, že i Ti co zrovna nevítězili, tak si soutěžní víkend na Třešňovce užili a dobře si zahráli v nabídce čtyř sportů. Vy, co jste nepřišli nebo ještě váháte se příště zúčastnit, tak nebojte – není nic jednoduššího než se přihlásit, přijít a užít si turnaje, kde si dobře zahrajete!!! V lednu můžete stihnout ještě nedělní badmintonové mixy (31. 1.) a v únoru opět budou pokračovat badmintonové singly a turnaj na golfových simulátorech 14. 2., stolní tenis jednotlivci 19. 2., curlingový turnaj pro veřejnost a badmintonové mixy 21. 2.

Těšíme se na vás!

Centrum Třešňovka

 

 

 

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

Skupinové lekce

20.9.
2018

Naučím vás originál karibské tance! ... více

Curling

28.10.
2018

Přijďte si zahrát o víkendu turnaj neregistrovaných hráčů. ... více

Děti

13.8.
2018

První pololetí kroužků a oddílů na Třešňovce! ... více

starší akce