Facebook
Instagram

Po-Pá 15-21 Hod.

So-zavřeno Ne 15-21 Hod.

PRVNÍ BADMINTONOVÁ HODINA – DARINA PÁCOVÁ

POPIS A CÍL LEKCE

První badmintonová hodina je 60 minutová lekce badmintonu pod vedením kvalifikované trenérky. Lekce je určena lidem, kteří ještě badminton ještě nikdy nehráli a chtějí si to vyzkoušet, jaké je to hrát přes síť na badmintonovém kurtu. Dále je určena pro badmintonisty, kteří jsou na začátku své badmintonové kariéry. Lekce je zaměřena na vysvětlení pravidel badmintonu, základní údery a pohyb po kurtu.

TRENÉRKA

Darina Pácová hraje badminton od svých 9 let, dříve byla členkou klubu Sokol Radotín Meteor Praha, nyní je členka klubu TJ Spoje Praha. Klasifikace v oboru: trenér badmintonu III. třídy a Coach Level One. Darina Pácová je dlouholetá reprezentantka ČR. (hráčské úspěchy: 1. místo MČR družstev žáků 2002, 1. místo MČR družstev žáků 2003, 1. místo MČR družstev dorostu 2005). Trenérská praxe vykonána pod trenérem Mgr. Michalem Turoněm.

CENA

Cena 1 lekce je 150 Kč. Zahrnuje služby trenéra, pronájem kurtu, badmintonové míčky a zapůjčení rakety.

KDY

Koná se každé pondělí od 19.30 do 20.30 hodin (pro aktuální informace sledujte on-lne rezervační systém nebo volejte recepci).

Lekce se koná od 2 přihlášených účastníků. Na lekci jsou rezervované 2 kurty.

V případě, že ráno před danou lekcí nejsou přihlášeni minimálně 4 účastníci, lekce se bude konat na jednom kurtu a kapacita bude snížena na 4 účastníky.

 

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

TÁBORY

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

Beach volejbal

4.6.
2018

Zlepšete se v hraní Beache na pravidelných kempech. ... více

Otevírací doba

13.8.
2018

První pololetí kroužků a oddílů na Třešňovce! ... více

starší akce