Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

So-Ne 9-21 Hod.

RANNÍ BADMINTONOVÁ HODINA PRO VEŘEJNOST S TRENÉREM

POPIS A CÍL LEKCE

Ranní badmintonová hodina pro veřejnost s trenérem je 60 minutová lekce badmintonu pod vedením kvalifikovaného trenéra I. třídy Českého badmintonového svazu. Lekce je určena lidem, kteří s badmintonem začínají a chtějí zasvětit do základů tohoto raketového sportu. Zároveň je určena hráčům badmintonu, kteří již posbírali nějaké badmintonové zkušenosti, ale chtějí udělat další krůček a postoupit výše ve své badmintonové kariéře.

TRENÉR

Mgr. Jan Bednář hraje badminton od 6 let, je odchovanec a člen SOKOLA KŘEMŽE. Jan Bednář je dlouholetý mládežnický reprezentant ČSFR i ČR, držitel mládežnických i seniorských titulů ČSFR i ČR. Jan Bednář absolvoval v letech 1999 – 2004 studium na FTVS UK, obor trenérství, specializace badminton a je diplomovaný trenér a držitel 1. trenérské třídy Českého badmintonového svazu. Stáž absolvoval pod vedením dánského trenéra p. Petera Mourithsena a trenérskou praxi absolvoval u našich nejlepších trenérů v ČR p. Koudelky, p. Laciny a p. Šrámka.

CENA

Cena 1 lekce je 150 Kč. Zahrnuje služby trenéra, pronájem kurtu, badmintonové míčky a zapůjčení rakety.

KDY

Koná se každý čtvrtek od 7.00 do 8.00 hodin. Lekce se koná od 2 přihlášených účastníků. Na lekci jsou rezervované 2 kurty a maximální počet přihlášených je 8.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

Sport

11.11.
2018

Přijďte si zasportovat! ... více

Curling

28.10.
2018

Přijďte si zahrát o víkendu turnaj neregistrovaných hráčů. ... více

Děti

13.8.
2018

První pololetí kroužků a oddílů na Třešňovce! ... více

starší akce