Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

So-Ne 9-21 Hod.

RANNÍ BADMINTONOVÁ HODINA PRO VEŘEJNOST S TRENÉREM

POPIS A CÍL LEKCE

Ranní badmintonová hodina pro veřejnost s trenérem je 60 minutová lekce badmintonu pod vedením kvalifikovaného trenéra I. třídy Českého badmintonového svazu. Lekce je určena lidem, kteří s badmintonem začínají a chtějí zasvětit do základů tohoto raketového sportu. Zároveň je určena hráčům badmintonu, kteří již posbírali nějaké badmintonové zkušenosti, ale chtějí udělat další krůček a postoupit výše ve své badmintonové kariéře.

TRENÉR

Mgr. Jan Bednář hraje badminton od 6 let, je odchovanec a člen SOKOLA KŘEMŽE. Jan Bednář je dlouholetý mládežnický reprezentant ČSFR i ČR, držitel mládežnických i seniorských titulů ČSFR i ČR. Jan Bednář absolvoval v letech 1999 – 2004 studium na FTVS UK, obor trenérství, specializace badminton a je diplomovaný trenér a držitel 1. trenérské třídy Českého badmintonového svazu. Stáž absolvoval pod vedením dánského trenéra p. Petera Mourithsena a trenérskou praxi absolvoval u našich nejlepších trenérů v ČR p. Koudelky, p. Laciny a p. Šrámka.

CENA

Cena 1 lekce je 150 Kč. Zahrnuje služby trenéra, pronájem kurtu, badmintonové míčky a zapůjčení rakety.

KDY

Koná se každý čtvrtek od 7.00 do 8.00 hodin. Lekce se koná od 2 přihlášených účastníků. Na lekci jsou rezervované 2 kurty a maximální počet přihlášených je 8.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

TÁBORY

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

DĚTSKÝ DEN

1.6.
2018

Otevíráme Jump Park! ... více

JUMP PARK

1.6.
2018

Již brzy otevřeme!!! ... více

starší akce