Facebook
Instagram

Po-Pá 15-21 Hod.

So-zavřeno Ne 15-21 Hod.

Curlingové lekce pro veřejnost a začínající hráče

CENY

Cena:  300 Kč/osoba/hodina
lekce probíhá od 4 přihlášených hráčů
maximální kapacita 8 hráčů na 1 dráhu

TERMÍNY

úterý: NOVĚ 18-22 jedna dráha
středa: NOVĚ 18-22 jedna dráha
pátek: 16-22 na dvou drahách

Curlingová hala na Zbraslavi je otevřena pro všechny – nejen pro aktivní hráče, ale i pro zájemce, kteří si chtějí curling jen vyzkoušet, či se nezvyklým způsobem pobavit s kamarády.
Veškeré potřebné vybavení vám zapůjčíme a navíc budete mít k dispozici zkušeného instruktora, který vás zasvětí do tajemství tohoto olympijského sportu.

Pro veřejnost nabízíme otevřené lekce curlingu, pod vedením kvalifikovaného trenéra, kam se lze volně přihlásit. Lekce curlingu pro veřejnost se koná od 4 přihlášených účastníků, maximální počet účastníků je 8. Na lekce je možné registrovat se osobně, telefonicky nebo e-mailem.
Minimální věk pro absolvování curlingové lekce je 12 let.
V případě zmeškaných rezervací se účtují storno poplatky dle ceníku ve výši 100 % za zmeškané služby.

Na curlingové lekce je potřeba čistá sálová obuv. Na lekce se nezapomeňte vhodně obléknout – v hale je cca 5°C. Doporučujeme pružné kalhoty a teplou mikinu, případně i čepici a rukavice. Na lekci dorazte minimálně 15 minut předem.

Pro aktuální rozvrh sledujte online rezervační systém.


Průběh lekce:

Lekce curlingu trvá vždy 55 minut. Naučíme vás správně se pohybovat na curlingovém ledě, odhazovat kámen ve slajdu, zametat i správně hrát curling. V závěru lekce si budete moci vše vyzkoušet – stihneme odehrát jeden end. Na tyto lekce se lze hlásit i individuálně s tím, že se k vám mohou přidat i další zájemci – a to do maximálního počtu osmi účastníků na jedné dráze (minimální počet jsou 4 osoby).

Upozornění:

Pokud si chcete zahrát více endů, doporučujeme přiobjednat si ještě druhou hodinu, na které vás již necháme jen hrát, případně vám instruktor přidá ještě nějakou informaci, aby se vám hrálo lépe. Tuto hodinu na hraní lze objednat pouze pro uzavřenou skupinu a je nutné si vyblokovat celou dráhu.

Rovněž pokud jste již v minulosti absolvovali první hodinovou lekci curlingu, můžete si objednat dráhu rovnou na hraní. Opět je nutné si zablokovat celou dráhu (abychom vám nepřidali nějakého nováčka) a je nutné, aby úvodní lekci měli již za sebou všichni příchozí hráči. Že jste již zkušení a přišli jste si rovnou hrát, nahlaste před odchodem na led svému instruktorovi.

 

full-Praha_logo

 

 

 

 

 

„Finančně podporuje.“

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

TÁBORY

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

Beach volejbal

4.6.
2018

Zlepšete se v hraní Beache na pravidelných kempech. ... více

Otevírací doba

22.6.
2018

Od 30.6. do 8.7.2018 bude centrum Třešňovka zavřené. ... více

starší akce