Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

Ne 9-21 Hod.

Komerční akce
Online rezervace

CVIČENÍ S OSOBNÍ FITNESS TRENÉRKOU HANKOU BOHÁČOVOU

Objednejte si ve sportovním centru Třešňovka fitness lekci pro jednu až tři osoby pod vedením Hanky Boháčové, která Vám nabízí:

  • Privátní trénink s vlastní vahou i funkčními pomůckami.
  • Cvičení dle principu vývojové kineziologie – revoluce ve fitness.
  • Vhodný způsob pohybu přispívající k odstranění svalových disbalancí, účinný při redukci hmotnosti.
  • Pevné a vytvarované tělo jako důsledek skutečně zdravého cvičení.
  • Motivaci a pomoc najít cestu ke zdravému životnímu stylu.

Lekce jsou možné v českém jazyce i angličtině (Workouts are available in English). Cvičení je určené pro muže i ženy.

Tréninky jsou vhodné jak pro aktivní sportovce, tak pro klienty se zdravotními problémy, způsobenými například sedavým zaměstnáním, nebo jinou jednostrannou zátěží. Hanka věří, že pokud se správným cvičením páteř začne skutečně napřimovat, lze u každého jedince docílit velkých pozitivních změn v oblasti zdraví. Sama má s individuálními osobními tréninky bohaté zkušenosti a na jejich efektivitu nedá dopustit.

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 800 Kč za jednu hodinovou lekci (3800 Kč stojí permanentka na 5 lekcí). Přihlašování je možné e-mailem na recepce@centrumtresnovka.cz, telefonicky na 602 122 355.

 

LEKTORKA

Hanka Boháčová absolvovala trenérský kurz ve 3D FITNESS Academy a je certifikovanou instruktorkou kondičního posilování. Kurz je akreditovaný MŠMT. Dále Hanka absolvovala ve 3D FITNESS Academy kurzy TRX FTC (funkční trénink) a Břišní svalstvo ze všech stran. Účastní se workshopů a fitness campů a i nadále se vzdělává, aby svým klientům mohla předat poslední novinky ze světa fitness.

Hančinou specializací je vývojová kineziologie, kdy se při tréninku neposilují jednotlivé svaly, ale trénují se celkové pohyby těla, při kterých se zapojí svalové řetězce. Tělo se tak nepřetěžuje, naopak se postupným cvičením dostane do balancu. Důraz se klade nejen na správnou oporu rukou a nohou, ale také na myšlenku k pohybu. Při trénincích používá jak funkční pomůcky (TRX, FLOWIN, VIPR, KETTLEBELL, BOSU, GUN-EX, gymnastické balony, step, jednoručky a další), tak cvičení pouze s vlastní vahou těla.

Hanka se ve volném čase věnuje individuálním sportům jako je snowboarding, cyklistika, běh a jízda na in-linech.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

DĚTI

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

CURLING

15.4.
2018

Přijďte si vyzkoušet zahrát curling! ... více

FITNESS CENTRUM

5.3.
2018

Objednejte si svojí oblíbenou masáž. ... více

starší akce