Facebook
Instagram

Po-Pá 15-21 Hod.

So-zavřeno Ne 15-21 Hod.

Intervalový tréninik – Šárka Nýčová

KDY: dle rozvrhu lekcí zde.

POPIS A CÍL CVIČENÍ

Jedná se o mimořádně účinný způsob cvičení nejen pro ženy. Vždy půjde o kombinace aerobního a silového tréninku. Trénink je tedy postavený tak, že se zvyšuje zároveň síla a vaše kondice. Každá lekce bude jiná co do typu intervalu. Potkáte se i s klasickou Tabatou!
Díky této metodě, kdy se zaměříme na silové cviky, se zvýší prokrvení cvičených svalových partií, což umožní jejich lepší zásobení živinami, ale také spalování tuků přesně v této oblasti! Velký důraz v této lekci klademe na důkladné zahřátí, protažení před vlastním posilováním a závěrečný strečink.
K této úžasné dřině využíváme nejrůznější nářadí jako např. těžké tyče, koule, činky, gumy, overbally, velké míče a další. A samozřejmě velkou motivací při cvičení je skvělá hudba!
Lekce je vhodná pro každého. Pro muže, ženy, maminky, tatínky, slečny, paní, začátečníky i pokročilé, zkrátka pro všechny. Každý si zde najde něco!!
Vyhněte se stereotypu, zvyšte fyzičku, spalte tuky tam, kde dlouho nejdou a vybudujte sílu těla. Za to všechno zaplatíte: spoustou endorfinů, dokonalým tělem, ale také příjemnou únavou a bolavými svaly!
Těšíme se na Vás! S tělem lze dělat zázraky v každém věku!
LEKTORKA

Šárka Nýčová je absolventka trenérské školy Petra Stacha. V minulých letech se věnovala individuálním tréninkům klientů ve fitcentrech. Od roku 2006 pracuje mimo jiné pro CK S úsměvem ke zdraví, kde jako lektorka vede víkendové a týdenní cvičební pobyty. Vede lekce posilovací, kondiční, také rehabilitační a zdravotní. Více než rok se věnuje cvičení Spirals , které patří mezi formy cvičení Body and Mind. Sama se aktivně věnuje plaveckým tréninkům pro dospělé a silovému tréninku ve fitcentru.

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 120Kč. Permanentka, která opravňuje k 10 vstupům na skupinové lekce, stojí 1080Kč. Přihlašování je možné e-mailem na recepce@centrumtresnovka.cz, telefonicky na 602 122 355, nebo přes online registrace.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

TÁBORY

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

Beach volejbal

4.6.
2018

Zlepšete se v hraní Beache na pravidelných kempech. ... více

Otevírací doba

13.8.
2018

První pololetí kroužků a oddílů na Třešňovce! ... více

starší akce