Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

Ne 9-21 Hod.

Komerční akce
Online rezervace

Intervalový tréninik – Šárka Nýčová

KDY: dle rozvrhu lekcí zde.

POPIS A CÍL CVIČENÍ

Jedná se o mimořádně účinný způsob cvičení nejen pro ženy. Vždy půjde o kombinace aerobního a silového tréninku. Trénink je tedy postavený tak, že se zvyšuje zároveň síla a vaše kondice. Každá lekce bude jiná co do typu intervalu. Potkáte se i s klasickou Tabatou!
Díky této metodě, kdy se zaměříme na silové cviky, se zvýší prokrvení cvičených svalových partií, což umožní jejich lepší zásobení živinami, ale také spalování tuků přesně v této oblasti! Velký důraz v této lekci klademe na důkladné zahřátí, protažení před vlastním posilováním a závěrečný strečink.
K této úžasné dřině využíváme nejrůznější nářadí jako např. těžké tyče, koule, činky, gumy, overbally, velké míče a další. A samozřejmě velkou motivací při cvičení je skvělá hudba!
Lekce je vhodná pro každého. Pro muže, ženy, maminky, tatínky, slečny, paní, začátečníky i pokročilé, zkrátka pro všechny. Každý si zde najde něco!!
Vyhněte se stereotypu, zvyšte fyzičku, spalte tuky tam, kde dlouho nejdou a vybudujte sílu těla. Za to všechno zaplatíte: spoustou endorfinů, dokonalým tělem, ale také příjemnou únavou a bolavými svaly!
Těšíme se na Vás! S tělem lze dělat zázraky v každém věku!
LEKTORKA

Šárka Nýčová je absolventka trenérské školy Petra Stacha. V minulých letech se věnovala individuálním tréninkům klientů ve fitcentrech. Od roku 2006 pracuje mimo jiné pro CK S úsměvem ke zdraví, kde jako lektorka vede víkendové a týdenní cvičební pobyty. Vede lekce posilovací, kondiční, také rehabilitační a zdravotní. Více než rok se věnuje cvičení Spirals , které patří mezi formy cvičení Body and Mind. Sama se aktivně věnuje plaveckým tréninkům pro dospělé a silovému tréninku ve fitcentru.

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 120Kč. Permanentka, která opravňuje k 10 vstupům na skupinové lekce, stojí 1080Kč. Přihlašování je možné e-mailem na recepce@centrumtresnovka.cz, telefonicky na 602 122 355, nebo přes online registrace.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

DĚTI

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

CURLING

15.4.
2018

Přijďte si vyzkoušet zahrát curling! ... více

FITNESS CENTRUM

5.3.
2018

Objednejte si svojí oblíbenou masáž. ... více

starší akce