Facebook
Instagram

Po-Pá 15-21 Hod.

Ne 9-21 Hod.

Centrum Třešňovka > PILOXING – KLÁRA DEVÁTÁ

Komerční akce
Online rezervace

PILOXING – KLÁRA DEVÁTÁ

Piloxing momentálně z časových důvodů lektorky bohužel neprobíhá.

POPIS A CÍL CVIČENÍ

Piloxing je fitness program, který spojuje prvky Pilates, boxu a tance do jednotného intervalového cvičení s vysokými nároky na energii. Kromě pohybů převzatých z Pilates a boxu zahrnuje toto cvičení i využití rukavic se zátěží, které pozitivně přispívá k vytvarování paží a maximalizuje pozitivní účinky na kardiovaskulární systém. Piloxing upřednostňuje cvičení naboso před nošením standartní sportovní obuvi, neboť je důležité posilovat chodidla jako potřebný základ a oporu pro stavbu těla. Pravidelným cvičením Piloxingu si zlepšíte: odolnost kardiovaskulárního systému, celkovou svalovou výdrž, vytvarujete si a vyrýsujete postavu, zlepšíte funkci imunitního systému, lépe budete odolávat stresu, pohyblivost kloubů a rozsah pohybu, držení těla a stabilitu, koordinaci a hbitost, sebevědomí a schopnost prosadit se.

Kombinace boxu a Pilates jako základních součástí Piloxingu má za cíl umožnit ženám, aby se zcela oddaly formě cvičení, jenž v sobě zahrnuje jejich skutečnou podstatu: ženskost, kontrolu, smyslnost a výkon.

LEKTORKA

Klára Devátá je držitelkou certifikátu Instruktor Fitness, akreditovaného MŠMT a dále certifikátem Piloxing instruktor. Cvičení se věnuje od malička. Dva roky se věnovala florbalu, později kickboxu. Je studentkou Akademie tělovýchovy a sportu- Palestry, kde studuje obor management sportu.

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 120Kč. Permanentka, která opravňuje k 10 vstupům na skupinové lekce, stojí 1080Kč. Přihlašování je možné e-mailem na recepce@centrumtresnovka.cz, telefonicky na 602 122 355, nebo přes online registrace.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

BADMINTON

4.9.
2017

sezónní permanentky na badminton ... více

DĚTI

07/08
2017
starší akce