Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

Ne 9-21 Hod.

Centrum Třešňovka > Víkend netradičních sportů

Komerční akce
Online rezervace
8.4.
2016

Víkend netradičních sportů

Termín konání akce: pátek 8. dubna 18:30h – neděle 10. dubna 2016 13:30h

Místo konání akce: Centrum Třešňovka, Roh ulic Žabovřeská a Pod Třešňovkou, Praha 5 – Zbraslav

Netradiční sporty, které budou na této akci prezentovány:

  • Curling
  • Lukostřelba
  • Headis
  • Kan Jam
  • Spikeball
  • Dodgeball
  • Speedminton
  • a další

STARTOVNÉ A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Startovné na akci: 800 Kč na jednotlivce – zahrnuje: veškerý sportovní program, zapůjčení veškerého sportovního vybavení a stravu (2 snídaně, 2 obědy a sobotní večeři – zajišťuje restaurace Kulatý roh přímo v Centru Třešňovka).

Přihlašování na akci: Zasláním přihlášky na e-mail sport@centrumtresnovka.cz nebo telefonicky na 602 489 860 nejpozději do pátku 1. 4. do 21h. + zaplacení startovného 800 Kč na účet 670100-2204026439/6210 nejpozději do 1. dubna 2016. Do zprávy pro příjemce napište svoje jméno a příjmení. Kapacita je 40 přihlášených účastníků.

 

UPOZORNĚNÍ:

Všichni účastníci se zúčastní akce na vlastní nebezpečí.

 

PROGRAM AKCE

Den Hodina Skupina 1 Skupina 2
PÁTEK 19:00-20:30 Headis Dodgeball
20:30-22:00 Dodgeball Headis
22:00 – ??? WELCOME PÁRTY
SOBOTA 8:45 SNÍDANĚ
9:30-11:00 Tchoukbal + KanJam        (v hale + na ochozu)
11:00-12:30
13:00 OBĚD
14:30-16:00 Speedminton                         (v hale)
16:00-17:30
18:00 VEČEŘE
19:30-21:30 Lukostřelba +                        VYBER SI TO SVOJE
22:00 – ??? AFTERPÁRTY
NEDĚLE 8:45 SNÍDANĚ
9:30-11:00 Curling Spikeball
11:00-12:30 Spikeball Curling
13:00 OBĚD
13:30 turnaj badmintonové mixy v CT

Organizátoři mají právo na změny v programu

 

 

POŘADATEL:

Akci pořádá Centrum Míček z. s. ve spolupráci s Centrem Třešňovka z. s. za přispění hl. m. Prahy.

Hlavní organizátor:

Jiří Kotáb – Kontakt: Mobil: 602 489 860  E-mail: sport@centrumtresnovka.cz

 

PARTNEŘI AKCE:

logoCT Praha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH:

  1. Jiří Kotáb – zaplaceno
  2. Jan Heteš – zaplaceno
  3. Tomáš Hasil – zaplaceno
  4. Šárka Zaderlíková – zaplaceno
  5. Martin Kalous – zaplaceno
  6. Lukáš Krejců – zaplaceno
  7. Petr Sluka – zaplaceno
  8. Denisa Divíšková – zaplaceno
  9. Michal Kašpar – zaplaceno
  10. Tomáš Hollman – zaplaceno
  11. Zuzka Kollárová – zaplaceno
  12. Jakub Ponikelský – zaplaceno
  13. Karin Kabešová – zaplaceno
  14. Petr Lžičař – zaplaceno
  15. Jiří Graeber – zaplaceno
  16. Simona Tyrolová – zaplaceno
  17. Marek Kalin – zaplaceno
  18. Ondra Michal –

Částečná účast

  1. Vojtěch Reitmajer – ???
  2. Tomáš Válek – ???
  3. Zuzana Fraňková – neděle
  4. David Chudán – sobota večer – neděle
  5. Petra Fabiánová – sobota
  6. Kristýna Chmelíková – sobota
  7. Štěpán Černušák – pátek večer – sobota
  8. Dita Drudíková – pátek večer – sobota?
  9. Katka Rudolfová – sobota večer
  10. Honza Fait – sobota večer
  11. Vladimír Paločko – pátek – sobota
pruhy

Nejnovější akce

pruhy

DĚTI

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

CURLING

19.5.
2018

Přijďte si vyzkoušet zahrát curling! ... více

FITNESS CENTRUM

1.6.
2018

Již brzy otevřeme!!! ... více

starší akce