Facebook
Instagram

Po-Pá 7-22 Hod.

So-Ne 9-21 Hod.

Centrum Třešňovka > Víkend netradičních sportů

Komerční akce
Online rezervace
8.4.
2016

Víkend netradičních sportů

Termín konání akce: pátek 8. dubna 18:30h – neděle 10. dubna 2016 13:30h

Místo konání akce: Centrum Třešňovka, Roh ulic Žabovřeská a Pod Třešňovkou, Praha 5 – Zbraslav

Netradiční sporty, které budou na této akci prezentovány:

  • Curling
  • Lukostřelba
  • Headis
  • Kan Jam
  • Spikeball
  • Dodgeball
  • Speedminton
  • a další

STARTOVNÉ A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Startovné na akci: 800 Kč na jednotlivce – zahrnuje: veškerý sportovní program, zapůjčení veškerého sportovního vybavení a stravu (2 snídaně, 2 obědy a sobotní večeři – zajišťuje restaurace Kulatý roh přímo v Centru Třešňovka).

Přihlašování na akci: Zasláním přihlášky na e-mail sport@centrumtresnovka.cz nebo telefonicky na 602 489 860 nejpozději do pátku 1. 4. do 21h. + zaplacení startovného 800 Kč na účet 670100-2204026439/6210 nejpozději do 1. dubna 2016. Do zprávy pro příjemce napište svoje jméno a příjmení. Kapacita je 40 přihlášených účastníků.

 

UPOZORNĚNÍ:

Všichni účastníci se zúčastní akce na vlastní nebezpečí.

 

PROGRAM AKCE

Den Hodina Skupina 1 Skupina 2
PÁTEK 19:00-20:30 Headis Dodgeball
20:30-22:00 Dodgeball Headis
22:00 – ??? WELCOME PÁRTY
SOBOTA 8:45 SNÍDANĚ
9:30-11:00 Tchoukbal + KanJam        (v hale + na ochozu)
11:00-12:30
13:00 OBĚD
14:30-16:00 Speedminton                         (v hale)
16:00-17:30
18:00 VEČEŘE
19:30-21:30 Lukostřelba +                        VYBER SI TO SVOJE
22:00 – ??? AFTERPÁRTY
NEDĚLE 8:45 SNÍDANĚ
9:30-11:00 Curling Spikeball
11:00-12:30 Spikeball Curling
13:00 OBĚD
13:30 turnaj badmintonové mixy v CT

Organizátoři mají právo na změny v programu

 

 

POŘADATEL:

Akci pořádá Centrum Míček z. s. ve spolupráci s Centrem Třešňovka z. s. za přispění hl. m. Prahy.

Hlavní organizátor:

Jiří Kotáb – Kontakt: Mobil: 602 489 860  E-mail: sport@centrumtresnovka.cz

 

PARTNEŘI AKCE:

logoCT Praha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH:

  1. Jiří Kotáb – zaplaceno
  2. Jan Heteš – zaplaceno
  3. Tomáš Hasil – zaplaceno
  4. Šárka Zaderlíková – zaplaceno
  5. Martin Kalous – zaplaceno
  6. Lukáš Krejců – zaplaceno
  7. Petr Sluka – zaplaceno
  8. Denisa Divíšková – zaplaceno
  9. Michal Kašpar – zaplaceno
  10. Tomáš Hollman – zaplaceno
  11. Zuzka Kollárová – zaplaceno
  12. Jakub Ponikelský – zaplaceno
  13. Karin Kabešová – zaplaceno
  14. Petr Lžičař – zaplaceno
  15. Jiří Graeber – zaplaceno
  16. Simona Tyrolová – zaplaceno
  17. Marek Kalin – zaplaceno
  18. Ondra Michal –

Částečná účast

  1. Vojtěch Reitmajer – ???
  2. Tomáš Válek – ???
  3. Zuzana Fraňková – neděle
  4. David Chudán – sobota večer – neděle
  5. Petra Fabiánová – sobota
  6. Kristýna Chmelíková – sobota
  7. Štěpán Černušák – pátek večer – sobota
  8. Dita Drudíková – pátek večer – sobota?
  9. Katka Rudolfová – sobota večer
  10. Honza Fait – sobota večer
  11. Vladimír Paločko – pátek – sobota
pruhy

Nejnovější akce

pruhy

BADMINTON

4.9.
2017

sezónní permanentky na badminton ... více

DĚTI

07/08
2017
starší akce