Jakub Zvelebil

by tresnovka

O mně

Od mala se věnuji bojovým sportům, jejichž studium vyvrcholilo roku 2012, kdy jsem dosáhl mistrovského stupně v olympijském sportu Taekwondo WTF.
Nyní se již několik let věnuji kondičnímu posilování a svým klientům.

Ve svém vzdělávání a práci jdu neustále kupředu, a to se projevuje na neustálém zvyšování úrovně mých lekcí, které se těší vysoké popularitě a návštěvnosti. Svým klientům pomáhám dosahovat jejich cílů, formovat a napřimovat jejich těla. Pomůžu Vám zhubnout tuk či nabrat svaly stejně dobře, jako Vám pomůžu od bolesti zad. Jsem komplexní trenér a neustále aplikuji nejnovější poznatky z oblasti nauky o pohybu do své práce. Mým osobním cílem je zažehnout ve svých klientech plamen radosti ze cvičení a pohybu. Kromě fyzického tempa Vás celou lekci udržím na vlně pozitivní nálady. Na mých lekcích není nikdy nuda a cvičení se mnou si budete užívat od začátku až do konce. Přijďte se přesvědčit, že funkční cvičení může být i legrace.

V Centru Třešňovka vede

Kruhový trénink

Certifikace a vzdělání

  • certifikovaný Instruktor fitness (akreditovaného MŠMT)
  • pohybový specialista IQ Pohyb Academy
  • osvědčení „PROFESIONAL“ pro vedení funkčních tréninků (BOSU, TRX, gymnastické míče, kettlebelly, apod.)

Kurzy

Zdravá či bolavá záda, lordotické a kyfotické křivky páteře, stabilizace kloubů a centrace končetin, diagnostika, funkční strečink, cvičení core, svalové řetězce.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google a Facebook. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím Číst více