O nás

Centrum Třešňovka je místo multifunkční zařízení na Zbraslavi, kde si zasportujete vy i vaše děti, ať už na pravidelných lekcích, turnajích nebo jen tak v posilovně.
A taky je to naše srdeční záležitost, kde se vám s týmem kvalitních trenérů a instruktorů snažíme vytvořit místo, kam se budete rádi vracet.

Pro dospělé nabízíme klasickou posilovnu, širokou škálu sportů, individuálních nebo skupinových či atraktivní curling a pravidelné skupinové lekce jako jóga nebo břišní pekáč.

Pro děti pořádáme mnoho sportovních oddílů a kroužků, které jim zajistí sportovní rozvoj přes školní rok a aktivní zábavu na příměstských táborech v létě.

Jako jediní v Praze nabízíme možnost hraní curlingu pro veřejnost, kdy si lze pronajmout dráhu s trenérem a celým vybavením a zahrát si.

Rádi vám na míru připravíme firemní akci i dětskou oslavu. Pokud hledáte originální dárek, nabízíme různé formy dárkových poukazů, které obdarované jistě potěší.

A ještě něco máme něco malého navíc..

– po sportu se u nás můžete dobře najíst a napít
– nabídka je opravdu široká, takže můžete chodit současně s dětmi a mít tak svoje cvičení a jejich kroužek v jeden čas
– na vlastním parkovišti, které je zdarma, máme Z-box společnosti Zásilkovna, ušetříte tudíž čas při vyzvedávání balíčků
– curling pro veřejnost je v Praze naše exkluzivita, využijte ji třeba na firemní večírek a buďte v práci za hvězdu
– můžete u nás potkat opravdové sportovní hvězdy

PARTNEŘI

Jsme rádi, že našimi partnery jsou zde uvedené značky. Děkujeme za spolupráci!

pre

www.pre.cz

praha

www.praha.eu

nikon

www.nikon.cz

Decathlon

www.decathlon.cz

PEPSi

www.pepsi.cz

www.mattoni.cz