Příměstské tábory 2019

by michael

Pro koho tábor je?

Tábor je určený dětem ve věku 6 – 14 let. Je vhodný pro sportovce i nesportovce. Na našich příměstských táborech děti stráví den plný sportu a zábavy.

Termíny léto 2019:

8. 7. – 12. 7. Všeobecný sportovní
15. 7. – 19. 7. Florbal – pořádá FBK Olymp
22. 7. – 26. 7. Badminton
29. 7. – 2. 8. Všeobecný sportovní
5. 8. – 9.8. Všeobecný sportovní
12. 8. – 16. 8. Florbal – pořádá FBK Olymp
19. 8. – 23. 8. Všeobecný sportovní
26. 8. – 30. 8. Všeobecný sportovní

*kapacita všeobecných sportovních táborů a badmintonu je 32 dětí

Platba

Účastnický poplatek je stanoven na 3 300 Kč za 1 dítě.

Platbu zašlete na účet č. 115-8772380257/0100 KB. Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte a do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte + termín táboru.
Informace k platbě Vám zašleme také emailem po vyplnění přihlášky. Přihláška bude platná až po obdržení platby.

Náplň táborů

Děti si přebíráme každý den ráno od 8:00 a od 16:00 si pro ně opět můžete přijít. Postaráme se tak o Vaše ratolesti v době, kdy se věnujete například své práci. Děti rozdělíme do skupin podle věku. Seznámí například s badmintonem, golfem, florbalem, atletikou, bojovými sporty a vyzkouší si mnoho dalších sportovních aktivit. Tábory jsou zaměřeny na všestrannou sportovní přípravu, kde je hlavním cílem vytvořit kladný vztah dítěte ke sportu v přátelském prostředí, poznat nové kamarády, naučit se nové dovednosti a zažít spoustu nejen sportovních zážitků.
Příklad programu najdete ZDE.

Naši trenéři

O děti se budou starat trenéři ze sportovních klubů. Všichni trenéři mají trenérskou licenci a zkušenosti s tréninkem a péčí o děti a mládež.

Stravování

Pro děti jsou zajištěné obědy, 2 svačiny a celodenní pitný režim (vlastní láhev s sebou). Není třeba, aby si děti nosily vlastní jídlo.

Co cena zahrnuje?

Celodenní sportovní program, sportovní zázemí a pomůcky, obědy, 2 svačiny, pitný režim, odměny a ceny, práci kvalifikovaných trenérů a vedoucích.

Storno

Do 30.4. 2019 možné odhlášení bez storno poplatku.
Od 1.5. 2019 do 14 kalendářních dnů před táborem 50% z účastnického poplatku.
Méně než 14 kalendářních dnů před táborem 100% z účastnického poplatku.
Pokud účastník opustí akci v jejím průběhu, nemá právo na vrácení účastnického poplatku.
Pořadatel si vyhrazuje právo v případě nízkého zájmu tábor bez náhrady zrušit (v tom případě se přihlášeným účastníkům vrací veškeré uhrazené prostředky v plné výši).
V případě nemoci možnost přesunout bezplatně na jiný termín (po předložení lékařské zprávy).

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google a Facebook. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím Číst více