TURNAJ VEŘEJNOSTI

A je to opět tu – turnaj veřejnosti!

Vstupte do fascinujícího světa curlingu, kde smetáky fungují s větší efektivitou než v jakékoliv domácnosti a kameny kloužou po ledě s grácií, kterou by záviděl i nejlepší bruslař!

Možná se ptáte – proč trávit den na ledě a házet kameny? Odpověď je jednoduchá. Curling není jen o házení kamenů na ledě. Je to o vzrušení, radosti, vítězství, ale také o zklamání, frustraci a především – neskutečné zábavě.

Vidíte to? Právě jste provedli hod. Kámen klouže po ledě. Srdce buší až v hrdle. Přátelé a spoluhráči horečnatě zametají s košťaty. A pak… buď následuje úleva, euforie a radost, nebo… no, to zjistíte, až to zkusíte!

A co je ještě lepší? Prožít to všechno s přáteli! Právě proto jsme pro vás připravili Turnaj veřejnosti – určený pro všechny, kdo se chtějí s curlingem seznámit. Sestavte tým s kamarády a přijďte! Nemáte tým, a přesto si to chcete zkusit? Přijďte a my vás do jiného týmu zařadíme.

Naučíme vás základy a pak už můžete jen hrát. I když nevyhrajete, zůstanou nezapomenutelné zážitky. 

Tak co říkáte? Máte tady jedinečnou příležitost vyzkoušet něco nového a vzrušujícího: curling, hru, kterou si zamilujete.

Jak to vlastně probíhá?

Trenér vám nejdříve vysvětlí pravidla hry, poté se pod jeho dohledem naučíte základní pohyby po ledě a následně se už pustíte do hry a zůčastníte se vlastního turnaje. Soutežíte proti ostatním družstvům a trenér, který zůstává stále s vámi na ledě vám radí a pomáhá. Ať už vyhrajete nebo prohrajete vždy to bude zábava.

A co to stojí?

Jeden turnaj, kdy se curlingové základy naučíte a odehrajete minimálně 4 zápasy během jednoho dne stojí 3600,- Kč na tým, takže pro každého z vás to je jen 800,- Kč za den plný zábavy. A co je nejlepší? V ceně lekce máte zapůjčení veškerého vybavení – koštěte, kluzáku a herní kameny. Takže se nemusíte starat o nic jiného než o to, jak si co nejvíce užít hru. Tak co na to říkáte, pustíte se do toho s námi?

Přijďte a uvidíte. Jsme připraveni vás přivítat v naší hale! Těšíme se na vás!

Přihlášky týmu i jednotlivců zde.