Firemní turnaj

Přemýšleli jste někdy o tom, jak by to asi bylo, kdyby se vaše firma zúčastnila firemní curlingové akce? Možná jste v televizi sledovali curling a zaujal vás svou jedinečností. Možná jste dokonce zvědaví, jaké by to asi bylo si ho sami vyzkoušet. A co víc – možná byste chtěli nejen zkusit tento sport, ale rovnou si vychutnat i atmosféru curlingového turnaje.

Pokud je to tak, tak máme skvělou zprávu. Máme pro vás a vaši firmu řešení – a to velmi flexibilní, které se přizpůsobí vašim potřebám a přáním. Nabízíme několik možností, jak se zapojit.

První možností je sestavit tým složený ze 4 až 5 osob z vaší firmy a přihlásit se na naše turnaje pro veřejnost. Můžete tak zažít napínavé zápasy proti jiným týmům a zkusit si v praxi, jaké to je hrát curling.

Pokud máte však v kolektivu více nadšenců, můžete dát dohromady šest a více týmů a my pro vás uspořádáme vnitrofiremní turnaj. To je skvělá příležitost zasoutěžit si mezi pobočkami či odděleními vaší firmy a utužit tak kolektivní ducha.

Další možností je výzva pro kolegy z jiných firem – vašich dodavatelů nebo odběratelů. Uspořádání turnaje mezi vámi může být skvělou příležitostí pro networking a budování vztahů.

Nezáleží na tom, kterou možnost si vyberete. V každém případě bude o vás a vaši firmu perfektně postaráno. Naši profesionální trenéři vás curling naučí, vše vám podrobně vysvětlí a pak už budete pod jejich vedením hrát. Veškeré vybavení vám zapůjčíme, takže na vás bude jen dorazit a užít si atmosféru curlingového turnaje.

Věříme, že vám curling přinese spoustu zábavy a nových zážitků. Kontaktujte nás na
curling@centrumtresnovka.cz ještě dnes a vše společně doladíme k vaší spokojenosti. Těšíme se, že vás v našem sportovním centru Třešňovka u curlingu uvítáme.