Děti

Dětem se v Centru Třešňovka věnujeme po celý rok. Organizujeme spoustu pravidelných aktivit, které jsou velmi oblíbené. Vyberte si z široké nabídky oddílů, kroužků nebo táborů, kterými již prošly stovky spokojených dětí. Můžete u nás také oslavit třeba dětské narozeniny.

Aktivity pro děti vedou zkušení instruktoři. Dětem poskytují kvalitní aktivní odpočinek, přes školní rok jako fyzickou kompenzaci k sezení ve škole a v létě jako zábavný pohyb venku.

Sportovní oddíly a kroužky
Oddíl nabízí dětem komplexní a cílený trénink vybraného sportu, a to s frekvencí 2x až 3x týdně tak, aby se děti mohly účastnit i soutěží, vše pod vedením zkušeného lektora.

Kroužky jsou zejména pro mladší děti, kterým nabízí všeobecnou sportovní průpravu zaměřenou na daný sport.
Která forma se pro vaše děti bude přesně hodit se může zpřesnit po dohodě s trenérem. Vyzkoušet můžete i naše náborové hodiny.

Letní příměstské tábory
Místo, kde děti od 6 – 14 let v létě stráví dny plné sportu a zábavy. Moc nás těší, že mnoho účastníků se pravidelně vrací. Tábory se konají přes den od 8 – 16 hodin, takže pro děti je zajištěný kvalitní a zábavný program například v době, kdy se věnujete práci. Tábory jsou všeobecně sportovní, kreativní, ale třeba i s výukou anglického jazyka. Zde najdete naši nabídku, vyberte si, co bude vaše dítě bavit.

Dětské oslavy
Rádi vám připravíme místo pro dětské oslavy, kde si děti užijí s kamarády a vy nemusíte řešit doma řešit jejich organizaci. Pro menší děti máme dětský koutek a pro starší třeba golfový simulátor. Podívejte se sem pro další možnosti.

děti
detske oslavy