JumpCentrum

Vítejte ve světě jumpingu! Přijďte si k nám zaskákat a zapomenout na všechny starosti. Ponoříte se do atmosféry dobrodružství a zábavy se svými dětmi a ještě vyskáčete všechny kalorie navíc. Na své si u nás přijdou různorodé skupiny, od nejmenších dětí, přes školky, školáky, studenty, sportovce, nadšence, školní skupiny i firemní akce. Každý si u nás něco najde, ať už to bude legrace nebo tvrdý trénink. Jedno je ale jisté: odejdete v dobré náladě, protože skákání na trampolíně vyplavuje hormony štěstí neboli endorfiny. Skákání je zdravý pohyb, při kterém spálíte za 10 minut zhruba to, co za hodinu běhání. Navíc si zároveň zvyšujete svou fyzickou zdatnost a obratnost. 

Veškeré ceny naleznete v našem ceníku.

Pro vstup je nutné podepsat Čestné prohlášení o vstupu na vlastní nebezpečí. Za nezletilou osobu ho podepisuje dohlížející osoba, která dítě doprovází. Pokud dovolíte dětem navštěvovat JumpCentrum samotné bez dozoru, je nutné předem vyplnit i Písemný souhlas (může vyplnit pouze zákonný zástupce). Dané dokumenty stačí vyplnit jednorázově a my už si je propojíme s Vaším členským účtem. Nabízíme možnost pronájmu celého areálu (tj. obou polovin jump centra) pro účely soukromých narozeninových oslav apod. Dokážeme zajistit celou akci na klíč, tedy včetně občerstvení, cateringu, přípravy stolů a výzdoby či zajištění dalšího programu. Rezervace celého areálu je nejen cenově výhodná, ale také Vám zaručí soukromí pouze pro Vás, jelikož celý areál vyblokujeme v rezervačním systému a díky tomu se k Vám nepřipojí např. děti jiných věkových kategorií apod.
Pro individuální nabídku prosím piště na sport@centrumtresnovka.cz
Celou akci pro Vás rádi naplánujeme.

REZERVACE CELÉHO AREÁLU PRO ŠKOLY A SKUPINY

Pro skupiny nabízíme zvýhodněné ceny. Kontaktujte nás prosím s poptávkou na emailové adrese sport@centrumtresnovka.cz

JUMPER – DĚTSKÝ KROUŽEK NA TRAMPOLÍNÁCH S TRENÉREM

Prostě nejoblíbenější kroužek 😊 Naučí děti správnému skákání na trampolínách, odrazy, dopady i orientaci v prostoru. Pod zkušeným vedením si brzy osvojí techniku a za pár lekcí zvládnou i obtížnější skoky/cviky a zlepší si fyzičku, a to vše je neskutečně baví!

jumpcentrum
jumppark
jumpzbraslav
jumpparkzbraslav
jumptresnovka
jumpzbraslav