Firemní večírek

Zapomeňte na obyčejné firemní večírky, zahrajte si curling!

Nudíte se na firemních večírcích, kde je nejzábavnější moment, když si šéf nalije o chlup víc a začne zpívat karaoke? Máme pro vás řešení! Přinášíme vám curling – sport, který je tak chladný, že na něm můžete klouzat.

Curling jsou takové šachy na ledě, kde je týmová spolupráce klíčová. Je to místo, kde můžete ukázat své strategické schopnosti a dovednosti. A nebojte, nepotřebujete být olympijský atlet, abyste si ho užili. Curling je pro všechny, kdo mají rádi zábavu i adrenalin! 

Desítky firem se již přesunuly z konferenčních místností na led a našly tam kreativní způsob, jak posílit týmovou spolupráci, a přitom se skvěle bavit. A co je lepší než vidět svého kolegu, jak se snaží udržet rovnováhu na ledě, zatímco vy mu pomáháte smetáčkem? 

A aby toho nebylo málo, nabízíme také kompletní balíček pro váš firemní curlingový večírek. Pronájem vysoce kvalitního curlingového zařízení, školení pro všechny účastníky a profesionální trenér, který vás provede celým večerem. A samozřejmě, občerstvení na přání, protože po hře na ledě plném fyzického i psychického vypětí, vám pěkně vyhládne!

Tak co na to říkáte? Jsou vaši kolegové připraveni na novou výzvu? Přidejte něco nového do svých firemních akcí a vyzkoušejte curling! Je čas posunout firemní večírky na novou úroveň!