Soutěž dvojic

Soutěže dvojic se hrají v těchto kategoriích

 1. Do 17 let
 2. Nad 17 let

Soutěže dvojic se budou hrát ve výkonnostních skupinách.

 1. Systém hry – hraje se ve skupinách každý s každým. Nasazení do výkonnostních skupin bude řešeno na základě výsledků úvodního turnaje dvojic.
 2. V každé skupině jsou 4 nebo 6 týmů (dle počtu přihlášených dvojic)
 3. Jedno kolo soutěže dvojic se hraje 6 týdnů (pouze 1.kolo je na 10 týdnů), během kterých musíte uhrát všechny své zápasy ve skupině. Poté je týden na zpracování výsledků, utvoření nových skupin a případný zápas či miniturnaj o DK. Pak následuje další kolo. V případě, že se dvojici nepodaří odehrát všechna svá utkání, jsou neodehraná utkání kontumována v neprospěch dvojice, která zrušení či neodehrání zavinila. V případě, že dvojice neodehraje více než polovinu svých zápasů bude automaticky zařazena do poslední výkonnostní skupiny celé ligy a všechny týmy pod touto dvojicí se automaticky posouvají o jedno místo výše.
 4. Nejprve se sehraje úvodní turnaj a poté budou vytvořeny skupiny buď po 4 nebo po 6 dvojicích (dle počtu přihlášených dvojic) a bude zahájena vlastní liga.
 5. Divoká karta – můžete požádat o divokou kartu pro soutěž dvojic s tím, že tato je platná na jedno kolo a budete přeřazeni do skupiny o kterou požádáte, v případě, že skončíte ve skupině do 3 místa, tak jste tuto skupinu uhájili a pro další kolo v ní zůstáváte, v případě, že nebudete do 3 místa, tak sestupujete do skupiny, ve které jste byli předtím. O DK lze požádat i při vstupu do soutěže během sezony. Během jednoho kola ligy se ale uděluje jen jedna DK, pokud o ni požádá více dvojic, sehrají o tuto DK zápas (nebo miniturnaj bude-li uchazečů víc) a vítěz DK získá.
 6. Soutěž se hraje na 5 kol. Čas na jedno kolo týmových soutěží je cca 8 týdnů a vždy jeden týden na výsledky a případné DK.
 7. Na konec ligy se hraje play off – vyřazovací turnaj dvojic, hraný na 2 prohrané zápasy. Nasazení do tohoto turnaje bude dle výsledků dlouhodobé soutěže.
 8. Poté bude vyhlášen vítěz dlouhodobé soutěže i vítěz závěrečného turnaje Play off.
 9. Nasazení do dalšího ročníku bude dle výsledků dlouhodobé soutěže.