Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

So-Ne 9-21 Hod.

Core-training – Andrea Štouračová

KDY: dle rozvrhu lekcí zde.

POPIS A CÍL CVIČENÍ

Kondičně posilovací cvičení zaměřené na zpevnění a tvarování postavy. Lekce začíná aerobním zahřátím a dynamickým protažením. Základní posilovací část je zacílena zejména na zpevnění svalového korzetu trupu a břicha – core těla. Součástí jsou speciální cviky určené k posílení svalů hlubokého stabilizačního systému páteře (tzn. pánevního dna pomocí bráničního dýchání, hlubokých vrstev svalů zad a břicha). V další kondičnější části se dotkneme uložených svalových skupin, tak abychom rovnoměrně zapojili svaly celého těla. Při správném držení těla, zpevněná postava působí opticky štíhleji. Cvičí se převážně vlastní vahou těla s využitím rehabilitačních a balančních pomůcek. Cvičení je určené pro všechny bez rozdílu věku. Mým cílem je naučit Vás vnímat a ovládat vlastní tělo, adekvátně zapojovat svaly v celém pohybovém řetězci

LEKTORKA

Andrea Štouračová se věnuje cvičení a sportu od malička. Je absolventkou FTVS UK se specializací na outdoor a plavání. Ve své profesní dráze začínala jako instruktorka aerobiku, instruktorka plavání zrakově postižených dětí v Tyršově domě, osobní trenérka fitness – Holmes Place. V současné době působí jako osobní trenérka fitness a osobní trenérka plavání dospělých a dětí. Specializuje se na kondiční přípravu, tvarování těla, redukci váhy, zdravotní cvičení a plavání.

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 100Kč. Permanentka, která opravňuje k 10 vstupům na skupinové lekce, stojí 900Kč. Přihlašování je možné e-mailem na recepce@centrumtresnovka.cz, telefonicky na 602 122 355, nebo přes online registrace.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

Sport

11.11.
2018

Přijďte si zasportovat! ... více

Curling

28.10.
2018

Přijďte si zahrát o víkendu turnaj neregistrovaných hráčů. ... více

Děti

13.8.
2018

První pololetí kroužků a oddílů na Třešňovce! ... více

starší akce