Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

Ne 9-21 Hod.

Komerční akce
Online rezervace

Core-training – Andrea Štouračová

KDY: dle rozvrhu lekcí zde.

POPIS A CÍL CVIČENÍ

Kondičně posilovací cvičení zaměřené na zpevnění a tvarování postavy. Lekce začíná aerobním zahřátím a dynamickým protažením. Základní posilovací část je zacílena zejména na zpevnění svalového korzetu trupu a břicha – core těla. Součástí jsou speciální cviky určené k posílení svalů hlubokého stabilizačního systému páteře (tzn. pánevního dna pomocí bráničního dýchání, hlubokých vrstev svalů zad a břicha). V další kondičnější části se dotkneme uložených svalových skupin, tak abychom rovnoměrně zapojili svaly celého těla. Při správném držení těla, zpevněná postava působí opticky štíhleji. Cvičí se převážně vlastní vahou těla s využitím rehabilitačních a balančních pomůcek. Cvičení je určené pro všechny bez rozdílu věku. Mým cílem je naučit Vás vnímat a ovládat vlastní tělo, adekvátně zapojovat svaly v celém pohybovém řetězci

LEKTORKA

Andrea Štouračová se věnuje cvičení a sportu od malička. Je absolventkou FTVS UK se specializací na outdoor a plavání. Ve své profesní dráze začínala jako instruktorka aerobiku, instruktorka plavání zrakově postižených dětí v Tyršově domě, osobní trenérka fitness – Holmes Place. V současné době působí jako osobní trenérka fitness a osobní trenérka plavání dospělých a dětí. Specializuje se na kondiční přípravu, tvarování těla, redukci váhy, zdravotní cvičení a plavání.

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 100Kč. Permanentka, která opravňuje k 10 vstupům na skupinové lekce, stojí 900Kč. Přihlašování je možné e-mailem na recepce@centrumtresnovka.cz, telefonicky na 602 122 355, nebo přes online registrace.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

DĚTI

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

CURLING

19.5.
2018

Přijďte si vyzkoušet zahrát curling! ... více

FITNESS CENTRUM

1.6.
2018

Již brzy otevřeme!!! ... více

starší akce