Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

So-Ne 9-21 Hod.

Kruhový trénink – Jakub Zvelebil

KDY: dle rozvrhu lekcí zde.

POPIS A CÍL CVIČENÍ

Kruhový trénink je sestavený speciálně pro formování Vašeho těla, zaměřený na obnovení Vaší fyzické zdatnosti.
Získáte zpět svoji sílu, dynamiku i vytrvalost. Cvičení je koncipováno tak, aby co nejkomplexnějším záběrem posilovalo veškeré aspekty a části Vašeho těla. Zaměřuje se na zpevnění či nárůst svalové hmoty, snížení procenta tuku v těle, na napřímení Vašeho těla/páteře a uvolnění či zpevnění Vašich kloubů. Cvičení na těchto lekcích Vám pomůže získat vysportovanou postavu, tvarovanou přesně podle Vašich požadavků. Získejte zpět zdravé tělo, na které máte právo.

LEKTOR

Jakub Zvelebil je držitelem certifikátu Instruktor fitness, akreditovaného MŠMT, a také získal osvědčení „PROFESIONAL“, a s ním vzdělání a způsobilost, pro vedení funkčních tréninků (BOSU, TRX, gymnastické míče, kettlebelly, apod.)
Od mala se věnuje bojovým sportům, jejichž studium vyvrcholilo roku 2012, kdy dosáhl mistrovského stupně v olympijském sportu Taekwondo WTF. Nyní se již několik let věnuje kondičnímu posilování a svým klientům. Nadále se vzdělává ve svém oboru v akademii IQ Pohyb, kde absolvoval kurzy jako Zdravá či bolavá záda, Lordotické křivky páteře, Funkční strečink, cvičení Core A, Svalové řetězce a mnoho dalších…
Ve svém vzdělávání jde neustále kupředu a to se projevuje na neustálém zvyšování úrovně jeho lekcí, které se těší vysoké popularitě a návštěvnosti. Svým klientům pomáhá dosahovat jejich cílů, formovat a napřimovat jejich těla. Pomůže Vám zhubnout tuk či nabrat svaly stejně dobře, jako Vám pomůže od bolesti zad. Jakub je komplexní trenér, který neustále aplikuje nejnovější poznatky z oblasti nauky o pohybu do své práce, o čemž se můžete přesvědčit na jeho lekcích.

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 100Kč. Permanentka, která opravňuje k 10 vstupům na skupinové lekce, stojí 900Kč. Přihlašování je možné e-mailem na recepce@centrumtresnovka.cz, telefonicky na 602 122 355, nebo přes online registrace.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

Skupinové lekce

20.9.
2018

Naučím vás originál karibské tance! ... více

Curling

28.10.
2018

Přijďte si zahrát o víkendu turnaj neregistrovaných hráčů. ... více

Děti

13.8.
2018

První pololetí kroužků a oddílů na Třešňovce! ... více

starší akce