Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

Ne 9-21 Hod.

Centrum Třešňovka > Otevřený dopis všem golfistům

Komerční akce
Online rezervace
11.1.
2016

Otevřený dopis všem golfistům

Vážené golfistky, vážení golfisté,

 

rádi bychom Vás pozvali na golf do Centra Třešňovka. V našem sportovním centru na Zbraslavi pro Vás máme k dispozici tři golfové simulátory značky Full Swing Golf. Tyto golfové simulátory si můžete pronajmout pro Vaši hru na světoznámých golfových hřištích jako např. St. Andrew’s nebo Pebble Beach za 350 Kč za hodinu. Provozní doba  našeho centra od 18. ledna 2016 je od 7 do 22 hodin v pracovní dny a od 9 do 21 hodin o víkendech.

Centrum Tresnovka Golf (2) Centrum Tresnovka Golf

Kromě volného hraní na golfových simulátorech se můžete těšit na soutěže a turnaje, které pro Vás připravíme v následujícím období:

Zahajovací turnaj TŘEŠŇOVKA OPEN proběhne v neděli 24. ledna od 11 hodin a bude se hrát hřiště Spanish Bay Golf Links. Propozice k turnaji naleznete zde.

Do následujícího turnaje vypíšeme středně dlouhou soutěž. Stanovíme jedno hřiště, které budete moct hrát, kdykoliv budete chtít a na následujícím turnaji bude nejlepší trojice oceněna.

Od této chvíle do 24. ledna Vás zveme k tréninku na našich simulátorech a budeme se těšit na viděnou na námi organizovaných akcí!!! Rezervovat si můžete simulátory osobně na recepci, e-mailem na recepce@centrumtresnovka.cz, telefonicky na na 602 122 355  a nebo přes online rezervace zde.

V budoucím období pro Vás připravujeme indoor driving range, zároveň plánujeme rozšíření provozní doby v pracovních dnech a v neposlední řadě bude možnost objednat si trenéra golfu, tak abyste se mohli v golfu zdokonalovat. Více o golfu v centru Třešňovka najdete zde.

 

Těšíme se na Vás,

Centrum Třešňovka

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

Curling

24.2.
2018

BADMINTON

23.12.
2017

Přijďte si zasportovat! ... více

RŮZNÉ

24.12.
2017

Darujte radost z pohybu svým blízkým :-) ... více

starší akce