Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

Ne 9-21 Hod.

Komerční akce
Online rezervace
1. 6.
2016

Sportovní dětský den na Třešňovce s Jarmarkem

AKCE SE KONÁ ZA KAŽDÉHO POČASÍ VEŠKERÝ PROGRAM VČETNĚ JARMARKU PROBĚHNE VE SPORTOVNÍ HALE A PROSTORÁCH RECEPCE!!!

Ve středu 1. června od 14 do 18 hodin vaše děti i vás zveme do areálu centra Třešňovka na SPORTOVNÍ DĚTSKÝ DEN NA TŘEŠŇOVCE S JARMARKEM. Akce je určená dětem od 3 do 12 let.

Program akce:

Po celou dobu akce děti mohou řádit NAFUKOVACÍM SKÁKACÍM HRADU!!!

Od 14 do 18 hodin máme pro děti přichystaný doprovodný program v podobě opičí dráhy na beachvolejbalových kurtech, výtvarného tvoření ve škole Centrum Míček,  dovednostních soutěžích ve velkém sále a tréninků badmintonu, stolního tenisu a CURLINGU (nutná čistá sportovní obuv a teplé oblečení) ve sportovní hale pod vedením zkušených trenérů. Po absolvování všech stanovišť získají děti drobné sladké odměny od společnosti STORCK.

Výše uvedené sportovní a doprovodné aktivity jsou ZDARMA!!!

Pořádá: Centrum Třešňovka z.s. – Jiří Kotáb, sport@centrumtresnovka.cz, organizátor má právo změnit propozice (především při nepřízni počasí) – v případě nepřízně počasí se celý program přesune do vnitřních prostor.

Občerstvení zajišťuje restaurace KULATÝ ROH.

Od 14 do 18 hodin se můžete těšit na NAŠE JARMARKY – děti se budou moct zúčastnit zajímavých WORKSHOPŮ a dále si budou moct zakoupit celou řadu zajímavých ručně vyráběných produktů.

Fotky z akcí pro děti v minulém roce najdete zde nebo zde.

 

Od června do září 2016 chystáme SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY – všeobecné a badmintonové – neváhejte přihlásit svoje děti!!! Více ZDE:

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

DĚTI

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

CURLING

19.5.
2018

Přijďte si vyzkoušet zahrát curling! ... více

FITNESS CENTRUM

1.6.
2018

Již brzy otevřeme!!! ... více

starší akce