Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

Ne 9-21 Hod.

Komerční akce
Online rezervace

VEČERNÍ BADMINTONOVÁ HODINA PRO VEŘEJNOST S TRENÉREM

POPIS A CÍL LEKCE

Večerní badmintonová hodina pro veřejnost s trenérem je 60 minutová lekce badmintonu pod vedením kvalifikovaného trenéra I. třídy Českého badmintonového svazu. Lekce je určena lidem, kteří s badmintonem začínají a chtějí zasvětit do základů tohoto raketového sportu. Zároveň je určena hráčům badmintonu, kteří již posbírali nějaké badmintonové zkušenosti, ale chtějí udělat další krůček a postoupit výše ve své badmintonové kariéře.

TRENÉR

Mgr. Jan Bednář hraje badminton od 6 let, je odchovanec a člen SOKOLA KŘEMŽE. Jan Bednář je dlouholetý mládežnický reprezentant ČSFR i ČR, držitel mládežnických i seniorských titulů ČSFR i ČR. Jan Bednář absolvoval v letech 1999 – 2004 studium na FTVS UK, obor trenérství, specializace badminton a je diplomovaný trenér a držitel 1. trenérské třídy Českého badmintonového svazu. Stáž absolvoval pod vedením dánského trenéra p. Petera Mourithsena a trenérskou praxi absolvoval u našich nejlepších trenérů v ČR p. Koudelky, p. Laciny a p. Šrámka.

CENA

Cena 1 lekce je 180 Kč. Zahrnuje služby trenéra, pronájem kurtu, badmintonové míčky a zapůjčení rakety.

KDY

Koná se každý čtvrtek od 19:30 do 20:30 hodin. Lekce se koná od 2 přihlášených účastníků.

Na lekci jsou rezervované 2 kurty a maximální počet přihlášených je 8.

V případě, že ráno před danou lekcí nejsou přihlášeni minimálně 4 účastníci, lekce se bude konat na jednom kurtu a kapacita bude snížena na 4 účastníky.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

DĚTI

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

CURLING

15.4.
2018

Přijďte si vyzkoušet zahrát curling! ... více

FITNESS CENTRUM

5.3.
2018

Objednejte si svojí oblíbenou masáž. ... více

starší akce