Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

Ne 9-21 Hod.

Komerční akce
Online rezervace

FITNESS REHABILITACE – JAKUB ZVELEBIL

KDY: dle rozvrhu lekcí zde.

POPIS A CÍL CVIČENÍ

Zcela nový koncept funkčního cvičení, který Vám pomůže obnovit správné držení Vašeho těla.

Tyto lekce se zaměřují na skutečné problémové partie Vašeho těla, jako jsou zatuhlá a špatně postavená pánev, ztuhlý a neflexibilní hrudní koš, chybné postavení lopatek, zborcené klenby na chodidlech či dlaních, oslabená spodní část břišních svalů, oslabený hluboký stabilizační systém a mnoho dalšího. Jako vedlejším produktem tohoto cvičení dojde k postupnému uvolňování všech Vašich zkrácených svalů.  Na těchto lekcích začnete pracovat se svým tělem úplně novým způsobem. Naučíte se chápat mechanismy fungování Vašeho těla a naučíte se principy, jak obnovit a udržet správné držení své postury. Zjistíte, jak si pomoci od nejrůznějších bolestí, např. v zádech či kolenech, a naučíte se uvolnit své ztuhlé svaly.

Po cvičení na těchto lekcích se budete cítit lehčí, uvolněnější a odpočatější. Přijďte si vyzkoušet nové způsoby, jak pracovat se svým tělem, a přesvědčte se sami, zda jsou lekce to pravé zrovna pro Vás. Jsme si jisti, že v nich každý najde své zalíbení.

LEKTOR

Jakub Zvelebil je držitelem certifikátu Instruktor fitness, akreditovaného MŠMT, a také získal osvědčení „PROFESIONAL“, a s ním vzdělání a způsobilost, pro vedení funkčních tréninků (BOSU, TRX, gymnastické míče, kettlebelly, apod.)
Od mala se věnuje bojovým sportům, jejichž studium vyvrcholilo roku 2012, kdy dosáhl mistrovského stupně v olympijském sportu Taekwondo WTF. Nyní se již několik let věnuje kondičnímu posilování a svým klientům. Nadále se vzdělává ve svém oboru v akademii IQ Pohyb, kde absolvoval kurzy jako Zdravá či bolavá záda, Lordotické křivky páteře, Funkční strečink, cvičení Core A, Svalové řetězce a mnoho dalších…
Ve svém vzdělávání jde neustále kupředu a to se projevuje na neustálém zvyšování úrovně jeho lekcí, které se těší vysoké popularitě a návštěvnosti. Svým klientům pomáhá dosahovat jejich cílů, formovat a napřimovat jejich těla. Pomůže Vám zhubnout tuk či nabrat svaly stejně dobře, jako Vám pomůže od bolesti zad. Jakub je komplexní trenér, který neustále aplikuje nejnovější poznatky z oblasti nauky o pohybu do své práce, o čemž se můžete přesvědčit na jeho lekcích.

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 120Kč. Permanentka, která opravňuje k 10 vstupům na skupinové lekce, stojí 1080Kč. Přihlašování je možné e-mailem na recepce@centrumtresnovka.cz, telefonicky na 602 122 355, nebo přes online registrace.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

DĚTI

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

CURLING

15.4.
2018

Přijďte si vyzkoušet zahrát curling! ... více

FITNESS CENTRUM

5.3.
2018

Objednejte si svojí oblíbenou masáž. ... více

starší akce