Facebook
Instagram

Po-Pá 15-21 Hod.

So-zavřeno Ne 15-21 Hod.

FITNESS REHABILITACE – JAKUB ZVELEBIL

KDY: dle rozvrhu lekcí zde.

POPIS A CÍL CVIČENÍ

Zcela nový koncept funkčního cvičení, který Vám pomůže obnovit správné držení Vašeho těla.

Tyto lekce se zaměřují na skutečné problémové partie Vašeho těla, jako jsou zatuhlá a špatně postavená pánev, ztuhlý a neflexibilní hrudní koš, chybné postavení lopatek, zborcené klenby na chodidlech či dlaních, oslabená spodní část břišních svalů, oslabený hluboký stabilizační systém a mnoho dalšího. Jako vedlejším produktem tohoto cvičení dojde k postupnému uvolňování všech Vašich zkrácených svalů.  Na těchto lekcích začnete pracovat se svým tělem úplně novým způsobem. Naučíte se chápat mechanismy fungování Vašeho těla a naučíte se principy, jak obnovit a udržet správné držení své postury. Zjistíte, jak si pomoci od nejrůznějších bolestí, např. v zádech či kolenech, a naučíte se uvolnit své ztuhlé svaly.

Po cvičení na těchto lekcích se budete cítit lehčí, uvolněnější a odpočatější. Přijďte si vyzkoušet nové způsoby, jak pracovat se svým tělem, a přesvědčte se sami, zda jsou lekce to pravé zrovna pro Vás. Jsme si jisti, že v nich každý najde své zalíbení.

LEKTOR

Jakub Zvelebil je držitelem certifikátu Instruktor fitness, akreditovaného MŠMT, a také získal osvědčení „PROFESIONAL“, a s ním vzdělání a způsobilost, pro vedení funkčních tréninků (BOSU, TRX, gymnastické míče, kettlebelly, apod.)
Od mala se věnuje bojovým sportům, jejichž studium vyvrcholilo roku 2012, kdy dosáhl mistrovského stupně v olympijském sportu Taekwondo WTF. Nyní se již několik let věnuje kondičnímu posilování a svým klientům. Nadále se vzdělává ve svém oboru v akademii IQ Pohyb, kde absolvoval kurzy jako Zdravá či bolavá záda, Lordotické křivky páteře, Funkční strečink, cvičení Core A, Svalové řetězce a mnoho dalších…
Ve svém vzdělávání jde neustále kupředu a to se projevuje na neustálém zvyšování úrovně jeho lekcí, které se těší vysoké popularitě a návštěvnosti. Svým klientům pomáhá dosahovat jejich cílů, formovat a napřimovat jejich těla. Pomůže Vám zhubnout tuk či nabrat svaly stejně dobře, jako Vám pomůže od bolesti zad. Jakub je komplexní trenér, který neustále aplikuje nejnovější poznatky z oblasti nauky o pohybu do své práce, o čemž se můžete přesvědčit na jeho lekcích.

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 120Kč. Permanentka, která opravňuje k 10 vstupům na skupinové lekce, stojí 1080Kč. Přihlašování je možné e-mailem na recepce@centrumtresnovka.cz, telefonicky na 602 122 355, nebo přes online registrace.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

TÁBORY

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

Beach volejbal

4.6.
2018

Zlepšete se v hraní Beache na pravidelných kempech. ... více

Otevírací doba

13.8.
2018

První pololetí kroužků a oddílů na Třešňovce! ... více

starší akce