Facebook
Instagram

Po-Pá 8-22 Hod.

Ne 9-21 Hod.

Centrum Třešňovka > PILOXING – KLÁRA DEVÁTÁ

Komerční akce
Online rezervace

PILOXING – KLÁRA DEVÁTÁ

Piloxing momentálně z časových důvodů lektorky bohužel neprobíhá.

POPIS A CÍL CVIČENÍ

Piloxing je fitness program, který spojuje prvky Pilates, boxu a tance do jednotného intervalového cvičení s vysokými nároky na energii. Kromě pohybů převzatých z Pilates a boxu zahrnuje toto cvičení i využití rukavic se zátěží, které pozitivně přispívá k vytvarování paží a maximalizuje pozitivní účinky na kardiovaskulární systém. Piloxing upřednostňuje cvičení naboso před nošením standartní sportovní obuvi, neboť je důležité posilovat chodidla jako potřebný základ a oporu pro stavbu těla. Pravidelným cvičením Piloxingu si zlepšíte: odolnost kardiovaskulárního systému, celkovou svalovou výdrž, vytvarujete si a vyrýsujete postavu, zlepšíte funkci imunitního systému, lépe budete odolávat stresu, pohyblivost kloubů a rozsah pohybu, držení těla a stabilitu, koordinaci a hbitost, sebevědomí a schopnost prosadit se.

Kombinace boxu a Pilates jako základních součástí Piloxingu má za cíl umožnit ženám, aby se zcela oddaly formě cvičení, jenž v sobě zahrnuje jejich skutečnou podstatu: ženskost, kontrolu, smyslnost a výkon.

LEKTORKA

Klára Devátá je držitelkou certifikátu Instruktor Fitness, akreditovaného MŠMT a dále certifikátem Piloxing instruktor. Cvičení se věnuje od malička. Dva roky se věnovala florbalu, později kickboxu. Je studentkou Akademie tělovýchovy a sportu- Palestry, kde studuje obor management sportu.

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 120Kč. Permanentka, která opravňuje k 10 vstupům na skupinové lekce, stojí 1080Kč. Přihlašování je možné e-mailem na recepce@centrumtresnovka.cz, telefonicky na 602 122 355, nebo přes online registrace.

pruhy

Nejnovější akce

pruhy

DĚTI

28.2.
2018

Sportovní prázdniny pro Vaše děti. ... více

CURLING

15.4.
2018

Přijďte si vyzkoušet zahrát curling! ... více

FITNESS CENTRUM

5.3.
2018

Objednejte si svojí oblíbenou masáž. ... více

starší akce